Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-12T18:40:30+01:00
Kocham świeta ponieważ to jest jedyny czas wroku w którym spotykam się z moją całą rodziną. Kocham święta za to ze są tak ciepłe, za kolędy i oczywiście za bałwana. Tylko w tym dniu mogę podzielić się opłatkeim z bliskimi i złożyć im serdeczne życzenia.
Po za tym świeta kojarzą mi sie z mnóstwem prezentów, mikołajem i wspaniała zabawą. Jest to jedyny dzień w roku, októrym nie mogę powiedziec nic złego. Zawsze czekam z utęsknieniem na nastepne sięta!

Kocham święta!!!:)

jesli pomogłem daj mi naj,:)
4 4 4
2010-01-12T18:43:33+01:00
Święta są niezwykłym czasem, który spędzamy wspólnie z rodziną. Jest wtedy miła atmosfera, każdy jest uprzejmy. Idziemy do kościoła i radujemy się z przyjścia Pana Jezusa. Na święta w każdym domu stoi choinka, pod którą w Wigilię znajdujemy piękne prezenty. Przed świętami trwają przedświąteczne porządki lecz nie należą one do najprzyjemniejszych rzeczy związanych ze świętami . Chodzi mi konkretnie o to, że przygotowujemy różne posiłki na Wigilię. Pieczemy ciasta, robimy różne potrawy na wigilijny stół, czyli na święta można się dobrze najeść. Moim ulubionym zajęciem jest ubieranie choinki. Wieszanie bąbęk, łańcuchów, cukierków sprawia mi niezwykłą przyjemność. Za to właśnie kocham święta.
4 5 4