Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-12T20:30:02+01:00
Moja rodzina liczy ... członków rodziny . Mieszkamy w domku wolno stojącym\bloku . W domu mieszkam z mamą , tatą oraz siostrą \ bratem .
Moja mama jest osobą niewysoką i w zasadzie drobną . Włosy okalające jej kruchą i trochę pomarszczoną twarz są ciemne - gdzieniegdzie tylko przetykane siwymi pęczkami . Grzywka opada jej czasem na czoło . Szare oczy , kiedyś pewnie bardziej niebieskie , dziś spopielały znacznie nużącej biurowej pracy , od smutków dużych i małych . Moja mama ubrana jest w bordowy dres i kolorowy fartuszek .
Mój tata jest osobą wysoką i w zasadzie przy grubawą . Włosy koloru czarnego gdzieniegdzie siwe są zawsze przyczesane do góry . Oczy niebieskie i iskierki błyszczą w cieniu . Dłonie mojego taty są silne trochę zdarte przez to , że mój tata jest mechanikiem i w swym zawodzie dużo pracuję . Ubrany zazwyczaj w polarową bluzę i szare spodnie .
Moja siostra jest osobą niską i szczupła . Włosy ciemne za mamą oraz bardzo ładne duże oczy o kolorze niebieskim . Jest bardzo miłą i uprzejmą dziewczyną która umie zapanować nad sytuacją . Ubiera się modnie , czasem ubiera spódniczki czasem spodnie zależy czy jest jej wygodnie .
Moim zdaniem moja rodzina pomaga sobie w trudnych sytuacjach wspiera się gdy jest tego potrzeba , rodzice umią nas pocieszyć w różnych sytuacjach .
Nasza rodzina jest niewielka ale szczera . ; )


The end . < 3
ej , nie wiem czy dobrze ; D
2 5 2