Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-26T16:55:30+02:00
W drodze do szkoły

Pewnego dnia idąc do szkoly było bradzo zimno . Był to grudzień drżały mi rece z zimna . Gdy doszłam do szkoły ucieszylam sie poniewż zrobiło mi sie bardzo ciepłoo ...
2009-09-26T17:19:31+02:00
Idąc do szkoły czułem strach przed sprawdzinem nie wiedziłam co mam o tym myslec ze strachu drżały mi ręce. Od tej oceny zależała moja ocena na koniec szkoły. A dobrze wiedziałam że nie byłam bardzo dobrze przygotowana do tego sprawdzianu. Myślałam o tym cały czas ponieważszłam sama i nie miałam z kim pogadać na inny temat. Byłam coraz blizej szkoły skóra cierpła mi coraz bardziej miałam tysiąc mysli w głowe. Az nagle zauwazyłam moja przyjaciółke ucieszyłam sie ponieważ wiedziałam że teraz zmienimy temat i nie umrę z nerwów. Ochłonełam troche. Jak zawsze rozmawialiśmy o naszych problemach i w końcu poczułam się rozradowana, zadowolona kamień spadł mi z serca. W końcu.! Doszliśmy do szkoły. Usiedliśmy w ławce, dostalismy kartki i napisałam ten sprawdzian na 4+.
2009-09-26T17:23:12+02:00
W drodze do szkoły zaczepił mnie jakiś mężczyzna. Bardzo się przestraszyłam i zaczęłam bladnąć. Odwróciłam się do niego i spytałam o co chodzi. Sylwek ,bo tak nazywał się ten mężczyzna nic nie odpowiedział. W pewnym momencie zapytał ,czy pożyczę mu 10 zł. Od razu wiedziałam ,że mi później ich nie odda ,bo on lubi pożyczać ,a później nie oddawać. Zaczęłam uciekać ,a ręce drżały mi jak opętane. Byłam zadowolona z siebie ,że uciekłam mu. Po tej przygodzie poszłam do szkoły.