Ej musicie mi przetłumaczyć ten tekst:

We were having a break at a motorway cafe. My mum and dad weren't feeling very well and they were having coffe. I was taking Paddy fot a walk when he saw a rabbit. He ran after it and disappeard.

We looked for him for hours. Finnaly we went home to Birmingham, 350 kilometers away. Five weeks later, we were having lunch wehen we heard a dog outside. We looked out of the window and there was Panddy.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-12T22:29:36+01:00
Mieliśmy przerwę w przydrożnej kafejce. Moja mama i tata nie czuli się zbyt dobrze i dlatego wypili kawę. Wziąłem na spacer Paddiego i wtedy on zobaczył królika. Po tym zaczął uciekać i zniknął.

Szukaliśmy go przez godzinę. W koncu poszliśmy do domu w Birmingham, 350 km stąd. 5 tygodni później, jedliśmy lunch kiedy usłyszeliśmy psa na zewnątrz. Spojrzeliśmy przez okno i tam był Panddy.
2010-01-12T22:33:41+01:00
Mieliśmy przerwę w zajeździe na autostradzie. MOja mama i tato nie czuli się zbyt dobrze i pili kawę. Byłem na spacerze z Paddy a on zobaczył królika. Paddy pobiegł za nim i zniknął.
Szukaliśmy go godzinami. W końcu pojechaliśmy do Birmingham do domu 350 km stąd/ 5 tygodni później kiedy jedliśmy lunch usłyszeliśmy psa na zewnątrz. Popatrzyliśmy przez okno i zobaczyliśmy Paddy