Mam wielką prosbe POMOCY!!! muszę napisac Autocharakterystykę na wysokim poziomię Tu mam to co napisałem Proszę o poprawienie albo napisanie drugiej Pracy PLZ z góry wielkie dzięki.


Nazywam się Michał Zawadzki. Urodziłem się 16.10.1995 wiec mam czternaście lat. Jestem uczniem drugiej klasy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie .Jestem chłopakiem średniego wzrostu. Jestem szczupły. Mam krótkie włosy koloru ciemny blond oraz niebieskie oczy. Mam dość jasną karnację. Bardzo lubię ubierać się w sportowe ubrania, jednak nie mam nic przeciwko eleganckim strojom. Na co dzień noszę dżinsy i bluzę z kapturem, czasem ubieram w dresowe spodnie.
Jestem bardzo pogodny i radosny. Mam duże poczucie humoru. Staram się być optymistą, chociaż zdarzają się dni, kiedy mam bardzo zły humor i wszystko dookoła mnie denerwuje .. Jestem bardzo pomysłowy i zaradny. To były moje zalety, teraz przedstawię moje wady. Czasami jestem bardzo impulsywny i porywczy. Bardzo często zdarza się tak, że najpierw mówię, a dopiero potem myślę, przez co często nieświadomie ranię ludzi. Często działam pod wpływem emocji i potem tego bardzo żałuję. Jestem bardzo wrażliwą osobą. Bardzo bolą mnie złe słowa, które czasem ludzie kierują w moją stronę. Zawsze biorę je głęboko do mojego serca, co jest przyczyna moich zmartwień.
Moją największą pasją jest gra w tenis stołowego . Uprawiam ten sport już kilka lat. Radość sprawia mi nie tylko gra, ale i wymiana doświadczeniem z innymi zawodnikami. Jeśli chodzi o moją przyszłość, to mam dużo planów. Chciałabym kontynuować ten sport,zdobyć bardzo dobry zawód i potem znaleźć dobrze płatną pracę, która powinna być związana z moja pasją.

1

Odpowiedzi

2010-01-13T10:46:14+01:00
Wg mnie nie trzeba nic poprawiać, używasz rozwiniętego słownictwa, poprawna ortografia, dokładny opis. Ja już bym nic nie poprawiała.