Odpowiedzi

2009-09-26T17:47:44+02:00
26.09.09
Poznań
Drogi Macieju.!

Pisze do Ciebie o problemach młodzieży w mym otoczeniu.
Jest coraz gorzej znajome mi osoby wpadają w naogi piją palą ćpają. Wciąż widzę ich upitych albo naćpanych. Czy naprawdę maja takie problemy że dochodzi aż do tego.!? Czy naprawdę dziewczyny w wieku gimnazjalnym muszą stawać się prostytutkami tak zwanymi galeriankami.
Tak bardzo zależy im na tych pieniądzach że nawet nie patrza na swoja godność. Jeśli teraz juz tak jest i młodziez wokół mnie pije kradnie itd to strach pomyslec co bedzie później.

Podpis.....
7 3 7
2009-09-26T18:08:06+02:00
poniedziałek , 17.04.2009

Cześć Lauro!
Na wstępie mojego listu chciałam cię serdecznie pozdrowić i zapytać co u ciebie słychać?? Jak tam w nowej szkole??
U mnie wszystko ok. Ostatnio poznałam duzo fajnych ludzi w LO, ale niestety większość z nich ma poważne problemy ze sobą, swoim zachowaniem i o tym chcialabym ci opowiedzieć.
Moje kolezanki narzekają na samotność. Sa bardzo ładne, ale z braku chlopaka twierdza że jest przeciwnie. Jedna z nich Maja dowiedziała się o zdradzie ukochanego, chciała popełnic samobójstwo. Na szczęście nie udało jej sie to. Bardzo mi jej żal. Natomiast Ania ma problem z alkoholem nie potrafi wytrzymac jednego dnia bez picia.
Nie lepiej jest z chłopcami, palą papierosy na przerwach, ćpają. Nie wiem czy zglosić to nauczycielce. Nie wiem już co robic naprawde.
Pomóz mi prosze odpisz jak najszybciej.

POZDRAWIAM
ASIA
4 3 4
2009-09-26T18:24:24+02:00
Kochana Aniu
Ten list kieruje do Ciebie, bo od niedawna dreczy mnie pewien temat zwiazany ze wspolczesna mlodzieza. Nie rozumiem czemu coraz wiecej mlodych ludzi siega po alkochol , papierosy i narkotyki. Czemu niektorzy chca pokazac ze sa dorosli i ze pala lub pija alkochol. Moim zdaniem mlodziez powinna przestac pic, palic i brac narkotyki, poniezaw to zle wplywa na ich przeszlosc i rozwoj oraz na edukacje. Czekam na Twoja odpowiedz i serdzecznie pozdrawiam.

Ela

Sorka ale nie mam polskich znakow w kompie :( Mam nadzieje ze choc troszke pomoglam ;)
3 4 3