Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T15:16:00+01:00
Po interwencji Ministerstwa Finansów Mirosław Drzewiecki, ówczesny minister sportu, zwrócił się o zmianę przepisów korzystnych dla branży hazardowej - zeznał przed komisją śledczą minister finansów Jacek Rostowski.

13.01. Kijów (PAP) - Kierowana przez kandydata na prezydenta Wiktora Janukowycza Partia Regionów Ukrainy dąży do zerwania zaplanowanych na najbliższą niedzielę wyborów prezydenckich - oświadczyła w środę jego główna kontrkandydatka, premier Julia Tymoszenko. "Jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie, można będzie uważać, że wybory na Ukrainie się nie odbędą" - ostrzegła na posiedzeniu rządu.Tymoszenko wyjaśniła, że partia Janukowycza przygotowuje masowe fałszerstwa wyborcze, które zamierza przeprowadzić przy pomocy wyborców głosujących w domu, oraz ludzi, którzy będą głosować poza miejscem stałego zameldowania bez uprzedniej rejestracji.
Tydzień temu ukraińska Centralna Komisja Wyborcza (CKW) postanowiła, że aby zagłosować w domu wyborca powinien jedynie zwrócić się z pismem do komisji wyborczej w swojej dzielnicy. Nie musi przy tym przedstawiać żadnych dokumentów, potwierdzających, iż stan jego zdrowia uniemożliwia mu głosowanie w lokalu wyborczym.

"Zgodnie z przepisami prawa Biuro Bezpieczeństwa Narodowego zajmuje się zadaniami z dziedziny bezpieczeństwa oraz obronności. W strukturze biura funkcjonuje komórka monitorująca sprawy bezpieczeństwa zdrowotnego" - wyjaśnia biuro w komunikacie. Chodzi o ankiety, skierowane do dyrektorów szpitali, dotyczące kondycji finansowej ich placówek. Biuro tłumaczy, że ministerstwo zdrowia oraz NFZ przesłały sprzeczne informacje dotyczące nakładów na ochronę zdrowia.
2010-01-13T15:16:56+01:00
Www.prasowki.rox.pl
Tu znajdziesz prasówkę
Mam nadzieję że pomogłam