Odpowiedzi

2010-01-13T15:31:52+01:00
Cześć ...(W miejscu kropek jakieś imię)
Co tam u ciebie ? u mnie spoko
piszę do ciebie żeby ci pomóc z twoim problemem, dowiedziałem się o tym od twojej rodziny chociaż niechętnie o tym mówili.
Wiesz że jesteś moim najlepszym przyjacielem i nie chcę cię stracić przez te świństwo.
Musimy się kiedyś spotkać i o tym pogadać.

Odpisz gdzie i kiedy

Pozdrawiam (twoje imię)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T15:41:27+01:00
<od srodka> Drogi Marku!
<akapit>Piszę do Ciebie ten list, gdyz doszly do mnie niepokojące wieści.Dowiedzialem się ze brałeś narkotyki i trafiles do szpitala. Bardzo martwię się o Ciebie, Twoje zycie i zdrowie.
<akapit> Kiedy się o tym dowiedziałem nie mogłem uwierzyć w to, że mogłes to zrobic. Jestes przeciez taką madra osobą. Nie rozumiem dlaczego to się stało. Niczego Ci nie brakowalo w zyciu. Masz kochającą rodzinę, wspaniałych znajomych i jestes zdolnym chłopakiem. Zawsze byłes bardzo rozsadny. Nie mogę pojąc co się z Toba stało i dlaczego tak postąpiłeś. Za swoj cerl postawiles sobie ukonczenie studiów i założenie rodziny w pszyszlosci. Wiele udalo Ci sie juz osiagnąć, bo uczysz sie pilnie i wytrwale. Nie zmarnuj swojej zyciowej szansy! Po tym wydarzeniu mogło odwrócic się od Ciebie wielu znajomych. Pamietaj, ze tylko prawdziwi przyjaciele pozostaną przy Tobie zawsze. Branie narkotykow nie prowadzi do niczego dobrego. Niszczy Ci to zdrowie i zycie.
<akapit> Nie rob tego nigdy więcej. Bardzo Cię o to proszę. To dla Twojego dobra . Nie zmarnuj swojego zycia. Zastanów się nad swoim zachowaniem i nie powtarzaj popelnionych błedów.

Karolina