Napisz krótki tekst o miejscu, w którym chciałbyś urządzić piknik.
mają sie tam znaleźć
-opisz wygląd tego miejsca charakterystyczne odgłosy i zapach o wybranej porze roku. wykorzystaj synonimy wyrazu piękny.
-zachawaj trójdzielną kompozycje ( wstęp rozwinięcie i zakończenie )

1

Odpowiedzi

2010-01-13T16:20:41+01:00
Mejscem w którym chciałbym użadzić piknik to polana w środku lasu. powinno byś to wiosną. Chcę by było to zaciszne miejsce w którym nikt nie przeszkadzał by mi w moim sam na sam z kobietą.
Miejsce to powinno byś zielone a zarazem pełne kolorowych kwiatków. Miejsce w którym możnaby było odsapnąć i zrelaksować po długim i smętnym tygodniu chodzenia do szkoły bądź do pracy. Ćwierkanie ptaszków na pewno pomogło by w tym. Słowik śpiewał by nad uchem i lepsze by to było do każdej muzyczki świata codziennego, takiej jak reggae, pop. dosco polo lub nawet muzyka poważna. Zapach wonnych kwiatów ukajał by nozdrza a ciepłe słoneczko grzało. Było by tam najpięknie ja świecie, tak pięknie że dech by zapierało.
to miejcse jest jednak tylko marzeniem które może kiedyś spoełni się i będę mógł zaprosić jakąłś piękną kobietę na takie leśne wypady. Była by to nasza śliczna tajemnica której nikt by nie odkrył.