Siemka musze przetlumaczyc ten text z niemieckiego na polski tylko prosil bym was bez bledów bo to na zaliczenie pułrocza . Jak najszybciej .

Ich bin fünfzehn und will nie erwachsenwerden.
Meinen Eltern zeige ich das bei jeder gelegenheit.Meine Kleidung - schwarz und möglichst eng - gefällt ihnen nicht, und meine scheinbare Gleichgültigkeit allen Dingen gegenüber auch nicht.Ich rede nicht viel, und wenn, dann aggressiv und zynisch. Mit den Lehrern hebe ich wegen meines Benehmens schon oft Probleme gehabt. Meine Musik ist zu lau, aber eingentlich will ich das gar nicht ändern.Ich rede so laut, damit man mich hört.
"Was sollen bloß die Leute denken?" Der Satz, den ich am häufigsten von meinen Eltern höre. Dass ich das gerade deswegen mache, damit die Leute sich was denken - das kapieren sie nie. Und dass ich mich wenigstens für etwas interessiere, für Politik nä nämlich, das passt ihnen auch nicht.
Überhaupt, bei meinen Alten bin ich ziemlich unten durch. Von zwei Monaten habe ich mit dem Geigen aufgehört, und gestern hat mir mein Freund die Haare geschnitten. Statt schöner blonder Locken habe ich jetzt eine Glatze.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T16:42:24+01:00
Mam piętnaście lat i nie chcę nigdy być dorosły.Pokazuję to swoim rodzicom przy każdej okazji.Moje ubrania-czarne i możliwie ciasne-nie podoba się im to i wydawałoby się moje tak zwane szczęście(nastawienie) do wszystkiego też im się nie podoba.Nie mówię dużo ale jak już coś powiem to jestem agresywny i cyniczny.Z moimi nauczycielami moje zachowanie bazuje na częstych problemach.Moja muzyka jest głośna,ale tak w ogóle nie chcę tego zmieniać.Rozmawiam głośno żeby mnie słyszano.
"Co mogą pomyśleć ludzie"Zdanie ,które ciągle słyszę od moich rodziców.Że dlatego to robię,żeby dało to ludziom do myślenia-tego nie rozumieją.I to,że interesuję się polityką też im nie pasuje.
W ogóle dla moich Starych jestem przeciętny.Przed dwoma tygodniami przestałem grać na Flecie a wczoraj mój przyjaciel obciął mi włosy.
Zamiast pięknych blond loków mam łysinę.
2010-01-13T16:51:04+01:00
Mam 15 lat i nie chce nigdy być dorosla.
Moim rodzicom pokazuje to przy każdej okazji. Moje ubranie – czarne i tak waskie jak to możliwe - im się nie podoba, i moja widoczna obojętność do wszystkich rzeczy. Nie mowie duzo, a jeśli już to agresywnie i cynicznie. Przez moje zachowanie mialam już problemy z nauczycielami. Muzyki słucham za glosno, ale właściwie nie chce tego zmieniac. Mowie tak glosno, by mnie było słyszeć.
Co właściwie maja myslec ludzie? To zdanie najczęściej slysze od moich rodzicow. Ze robie to, by ludzie myśleli cos czego nie pojmuja (kapuja). I ze się czyms interesuje, a mianowicie polityka tez im się nie podoba.
I w ogole u moich starych jestem przegrana. 2 miesiace temu przestalam grac na skrzypcach, a wczoraj mój chłopak obciął mi wlosy. Zamiast pieknych blond lokow mam teraz łysinę.