Odpowiedzi

2010-01-13T16:44:57+01:00
Klasa (...) serdecznie dziękuje za spędzone razem chwile;) Za wspólne upadki i powodzenia, za pocieszenie w trudnych chwilach!
Życzymy udanej i bezpiecznej podróży;)
Mamy nadzieję, że nas pani jeszcze odwiedzi i poopowiada o swoich wyprawach;)
Będziemy tęsknić ;)
Pozdrawiamy!
Klasa (...)[podpisy całej klasy]


Pozdrawiam;)
2 5 2
2010-01-13T16:47:03+01:00
PODZIĘKOWANIE

Dziś opuszcza pani naszą klasę. W imieniu wszystkich uczniów pragnę podziękować za wszelki trud i cierpliwość w wychowywaniu nas. Nasza edukacja nie byłaby pełna, gdyby nie Pani doświadczenie. Obiecujemy, że nasza wiedza w przyszłości zostanie w pełni wykorzystana. Dzięki Pani mamy nadzieję wyrosnąć w przyszłości na dobrych i prawych ludzi. Za wszystko jeszcze raz dziękujemy. Dzisiejsze spotkanie jest ostatnim spotkaniem w tym gronie, w murach tejże szkoły. Czy poradzimy sobie z trudnościami, niespodziankami losu, czy potrafimy je rozwiązać? Wszyscy wierzymy, że damy radę - a Pani tym bardziej. Jeszcze raz OGROMNE DZIĘKUJEMY w Pani stronę.

Przewodnicząca klasy.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T16:49:43+01:00
Droga pani ..... ( nazwisko)!

Na początku chciałabym szczerze przyznać, że mam mieszane uczucia co do pani wyjazdu. Z jednej strony bardzo mi przykro, że przez tak długi okres nie będzie nas pani uczyć, z drugiej jednak cieszę się, że zazna pani tak wspaniałej przygody, o której jak każdy z nas, uczniów, wie, zawsze pani marzyła. Uważam, że jest pani jedną z najlepszych nauczycielek, za co chciałabym pani serdecznie podziękować. Jestem ogromnie wdzięczna za te kilka lat, podczas których nauczyła nas pani wiele. Zawsze podnosiła nas pani na duhcu, gdy nie dawaliśmy sobie rady z nauką. Dziękuję za wszystkie rady, ostrzeżenia, przemyślenia, słowa otuchy i wyrazy zawiedzenia. Nawet w chwilach, gdy nabroiłam i upominała mnie pani, czasem nawet wstawiając nieodpowiednie zachowanie, nie byłam na panią zła. Szczerze powiedziawszy w głębi duszy cieszyłam się, że nasze zachowanie i losy nie są pani obojętne. Mam nadzieję, że wróci pani wypoczęta, szczęśliwsza i z głową pełną pomysłów na program edukacyjny dla nas, uczniów. Jeszcze raz za wszystko pani dziękuję i życzę udanej wycieczki!

Pozdrawiam,
marcinus101
1 5 1