Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T16:54:34+01:00
Współczesny patriotyzm nie jest widoczny na pierwszy rzut oka .mlode pokolenie zapomina o takich wartosciach jak honor, ojczyzna , Bóg. wspolczesny Polak zapomina o wartosciach patriotycznych, ojczyzna nie jest dla niego wazna. porzuca ja i wyjezdza za granice by tam zostac zyc zarabiac.. mlode pokolenie nie szanuje dobra narodowego, miena publicznego. nie ma szacunku dla pamiatek, dla symboli narodowych, jednak zdazaja sie nieliczni ktorzy pamietaja o takich wartosciach kochaja swoj kraj..
1 5 1
2010-01-13T16:59:32+01:00
Osoba która jest patriota ma charakterystyczne cechy . :
- broni swojego ojczystego narodu , gdy ktoś go oczernia
- czuje wewnętrzną więź z nim , i jest wdzięczy polakom którzy oddali swoje życie by teraz mógł żyć w wolnej Rzeczpospolitej .
- zna główne wydarzenia z dziejów Polski .
- nigdy nie ośmieliłby się jej oczernić .
2010-01-13T17:00:51+01:00
Myśle ze patryiotyzm we wspołczesnym swiecie zelezy od tego jak ktos od najmlodszych lat podchodzi do swoich obowiazkow.
Byc dobrym patryiotom we wspolczesnym swiecie to staranie sie dobrze uczyc,odrabiac zadane lekcje,a prz tym pomagac rodzicom w domowych obowiazkach.
czytajac ksiazki historyczne i nie tylko ksztaltujemy swoj poglad na zycie i w ten sposob stajemy sie dobrymi patriotami.
Po przez poznawanie swojego kraju i podroze poznajemy nasza historie.


mam nadzieje ze pomoglam...:)