Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • ellu
  • Rozwiązujący
2010-01-13T18:02:35+01:00
O środowisko naturalne powinniśmy dbać ponieważ jest ona wielką częścią naszej przyrody. W wyniku jakichkolwiek, dużych zanieczyszczeń mogą powstawać groźne zarazy.
My bardzo często, regularnie i codziennie mamy współudział z zanieczyszczeniem, ale także i sprzątaniu środowiska. Jeśli nie będziemy dbać o nasze środowisko, to rośliny i owady mogą zacząć umierać. Także my ludzie będziemy się źle czuć przechodząc obok brzydkich i zanieczyszczonych widoków naszego środowiska.
2010-01-13T18:03:25+01:00
Człowiek powinien dbać o środowisko naturalne. O to co mamy: rośliny, zwierzęta, aby potem tego nie żałować. Bo kto np.za 20 lat chciał by siedzieć z dzieckiem i pokazywać mu obrazki oraz mówić: "o patrz kochanie tak kiedyś wyglądały lasy, o a tak jezioro". Rośliny są niezbędne do życia człowieka, ponieważ oczyszczają powietrze z dwutlenku węgla oraz są pierwszym ogniwem w łańcuchu pokarmowym. A jeśli nie będziemy o nie dbać, to umrzemy razem z nimi. Ale to nie musi być nasz koniec, możemy zacząć o nie dbać, a będzie nam się żyło lepiej.