Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-15T15:14:06+01:00
Pewnego razu był sobie chłopiec o imieniu Jack(czyt. Dżak)
Mieszkał on w dużym mieście z rodziną zastępczą ponieważ jego rodzice zgineli w wypadku samochodowym. Jack też wtedy jechał z rodzicami. Po wypadku leżał w szpitalu, w śpiączce.
Gdy się obudził nic nie pamiętał. Po wyjściu ze szpitala chłopiec trafił do domu dziecka. Państwo Marley 'owie wspomagali dom dziecka finansowo. Gdy przyjechali wpłacić pieniądze na rzecz dzieci z tego domu dziecka zobaczyli Jack 'a. Po powrocie do domu państwo Marley 'owie zaczęli rozmawiać o tym aby adoptować Jack ' a Pan Robert Marley nie chciał się zgodzić na adopcję. Jednak po wielu prośbach Pani Marley zaadoptowali Jack 'a . Po dwóch latach Jack zauważył to że jego nowi rodzice dziwnie się zachowują. Raz gdy jego rodzice wyruszyli do pracy pozwolił on sobie zajrzeć do piwnicy. Jego matka zabraniała mu tam zaglądać
Zszedł po schodach do piwnicy i ujżał różne dziwne elementy.
Były tam kapelusze, suknie, różdżki i wiele innych dziwacznych rzeczy. Następnego dnia znów poszedł do piwnicy i wziął księge czarów. Pod nieobecność jego rodziców zaczął praktykować magię. Po piętnastu latach praktykowania magii powiedział rodzicom że zna ich sekret. Rada czarownic i czarnoksiężników uznała że państwo Marley 'owie dopuścili się zdrady. Postanowili ich zamienić w kamień i odebrać moce Jack 'owi. Jack postanowił uciekać. Wyruszył więc do swojego wuja i myślał co zrobić by odczarować państwa Marley 'ów stawił on się w radzie czarownic i czarnoksiężników po to by odczarowano jego rodziców. Rada odrzuciła prośbę. Więc Jack rozpętał wojnę magów. Bezsumiennie zabijał napotkanego na swojej drodze maga lub czrownicę . Pozabijał wszystkie magiczne istoty poczym umarł sam ze starości. Jack nie zdołał odczarować rodziców. Z jego śmiercią cała magia na świecie zapadła w niepamięć.
8 4 8