Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-13T18:16:28+01:00
Kochana mamusiu! (lub mamo)
Na wstepie mojego listu chce cie bardzo przerposic za wszystko co robie zle. Mimo to mam nadzieje,że nadal mnie kochasz i wiesz,że dąże do tego aby się zmienic.
To co skłonilo mnie do napisania olistu jest to,że chce powiedziec,że Ci baardzo kocham.Dltego,że jestes dla mnie jak przyjaciółka, zawsze poimagasz mi rozwiazac nawet te najtrudniesze porblemy... bez Ciebie nie dalabym rady. Może nie zawsze okazuję tą miłosc, ale ten list niech bd zwiękczeniem tego. kocham cie

xyx
2010-01-13T18:19:27+01:00
Może być tak:
Witaj Mamo!
chciałabym powiedzieć Ci, że bardzo Cię kocham. Tyle dobrego dla mnie zrobiłaś, pomagałaś mi kiedy potrzebowałam, opiekowałaś się mną. Chciałabym Ci bardzo za wszystko podziękować. Masz takie dobre serce i lubisz dażyć pomocą innych. Bardzo Cię kocham i chcę żebyś o tym wiedziała.
twoja kochana córka ...
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T18:23:59+01:00
Miejscowość,13.01.2010r

Mamo!
1 akapit
Chciałabym Ci powiedzieć,że jesteś moim najlepszym przyjacielem.Gdy jestem zgnębiona,zmartwiona,zawsze umiesz mnie pocieszyć.W sposób dla mnie niepojęty wyczuwasz wszystkie moje problemy i starasz się mi pomóc.Czasami myślę,że znasz mnie lepiej niż ja sama.Zawsze wiesz,czego chcę.Nigdy nie opuszczasz mnie w potrzebie.I właśnie dlatego tak bardzo Cię kocham.
2akapit
Jesteś dla mnie najdroższą osobą na świecie.To Ty zajmowałaś się mną zawsze,odkąd pamiętam.Uczyłaś mnie chodzić,mówić.To ty zmieniałaś mi pieluchy,kapałaś,chodziłaś na spacery,koiłaś mój płacz.To Ty,zawsze powtarzałaś, że jeśli nie będę się uczyła, niczego w życiu nie osiągnę.Chociaż chodzę dopiero do X klasy,dziękuję Ci za to, ponieważ w szkole radzę sobie bardzo dobrze.Gdy byłam młodsza,siedziałaś nade mną i uczyłaś mnie czytać a następnie pisać.Pomagałaś rozwiązać trudne problemy.
3 akapit
Dziś,w tym o to liście , chcę Ci za to serdecznie podziękować i prosić o wybaczenie wszystkich moich win.Życzę Ci, być zawsze była zdrowa,uśmiechnięta i by omijały Cię wszystkie problemy.

Twoja kochająca
Cię córka
IMIĘ

LICZE NA NAJ.....