Odpowiedzi

2010-01-13T18:34:29+01:00
Człowiek jest powołany przez Boga do życia w kapłaństwie, rodzinie i samotności. Każdy z nas ma prawo wybrać swoja przyszłość. Jednak rodzina jest to coś wspaniałego. Rodzine się tworzy jak dom, cegła po cegle. Właściwie to przez całe zycie.
Człowiek dba o nią, troszczy sie. ale nie musi się jej oddawać całym sobą. Powinien zostać przy swoich obowiązkach, przy tym co kocha. Ale wszystko w umiarze.
2010-01-13T18:35:02+01:00
Uważam, że człowiek poświęcony ważnej idei nie powinien zakładać rodziny.Była by to dla niego przeszkoda w wykonaniu idei. Dla jego rodziny było by to bardzo niepotrzebne, bo rodzina potrzebuje ciepła i opieki. Osoba poświęcona pomysłowi nie miała by czasu na opiekę dziecka oraz żony. Na idei trzeba się dokładnie skupić, aby wyszła poprawnie. Również zależy kto ma jaki charakter. Niektórzy umieją skupić się na wielu rzeczach a niektórzy muszą się skupić na jednej dokładnie. Jeżeli ta idea jest ważna dla tej osoby to powinna się skupić wyłącznie na niej. Lepiej niech najpierw doprowadzi swój pomysł do końca, a później niech pomyśli o zakładaniu rodziny.
1 3 1