Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-27T11:24:12+02:00
Byłem do niej bardzo przywiązany. zawsze zabierałem ją ze sobą, nie spuszczałem jej z oczu. nie wiem jak teraz sobie bez niej poradzę. była moim najlepszym przyjacielem. bardzo chce mi się płakać. jestem wściekły na kolegę, że mi ją zniszczył. mam ochotę krzyknąć na niego, ale muszę powstrzymać emocje (np. chodzi o piłkę)
2009-09-27T11:37:29+02:00
(np. łańcuszek)
Jest mi bardzo przykro, ponieważ straciłem bardzo ważną mi rzecz, mianowicie łańcuszek. Dostałem go od Przyjaciela, który wyjechał. Łańcuszek wraz z medalikiem zawsze zdobił moją szyję. Dopiero gdy go zgubiłem, wiem jak bardzo był dla mnie ważny. Nie ściągałem go nigdy, był ważnym elementem mojego życia.
2009-09-27T13:45:16+02:00
Kiedy byłam mała, miałam swoją ulubioną maskotkę. Nazywała się Tosia. Wszędzie z nią chodziłam, byłam bardzo do niej przywiązana. Spędziłam z nią bardzo dużo lat , aż do tej chwili kiedy ją zgubiłam. Cały czas płakałam, chodziłam smutna i nadąsana. Nie mogłam się pozbierać , chociaż wiedziałam, że to tylko lalka. Cały czas o niej myślałam , zastanawiałam się co się z nią stało . Bałam się o nią tak jak o człowieka. Nie chciałam jeść , pić ani się bawić z rówieśnikami . Po prostu tęskniłam i miałam nadzieję ,że Tosia do mnie wróci. No ale nic tego, maskotka nie wróciła. Ale ja dostałam od mamy nową zabawkę i od razu się uśmiechnęłam. I właśnie to jest miłość do zabawki.