Mieszkasz w Londynie w następnym tygodniu planowałeś odwiedzić swoich znajomych anglików w ich domu na wsi ale przyjeżdża twoja rodzina z Polski i wizytę musisz odwołać. Napisz list w którym:
• Powiadomisz o sytuacji w której się znalazłaś
• Uzasadnisz konieczność zostania wraz z rodziną w Londynie(dwa powody)
• Przeprosisz za zmianę planów i wyrazisz nadzieje że nie zakłóci to ich planów
• Zaproponujesz inny termin oraz miejsce spotkania.


Proszę potrzebuje pilnie na dziś!!!

1

Odpowiedzi

2010-01-13T21:26:26+01:00
Po polsku:
Witajcie. Niestety jestem zmuszony do odwołania mojej wizyty którą razem zaplanowaliśmy. Niestety wystąpiły nieplanowane komplikacje i przyjeżdża do mnie moja rodzina. Muszę być z nimi ponieważ przyjechali do mnie z bardzo daleka... Poza tym rodzina jest jednak troszkę ważniejsza niż spotkanie towarzyskie... Przepraszam za kłopot i jednocześnie mam nadzieje, że nie zakłóci to waszych planów. Może spotkamy się tydzień później po ustalonym terminie??
Po angielsku:
Welcome. I am unfortunately forced to cancel my visit, which together have planned. Unfortunately, experienced unexpected complications come to me and my family. I must be with them because they came to me from very far away ... Besides the family, however, is more important than a little get-together ... I apologize for the trouble and at the same time I hope that does not interfere with your plans. Maybe we will meet a week later after the time limit?
1 3 1