Odpowiedzi

2010-01-13T20:35:21+01:00
Wacław był jednym z bohaterów książki pt. "Zemsta" oraz synem Rejenta Milczka. Mieszkał razem z ojcem w zamku. Czytając książkę nie dowiadujemy się ile ma lat, ale możemy się domyślić, że był młody. Bardzo kochał Klarę- synowica Czaśnika Raptusiewicza. Kształcił się w Warszawie.
Syn Rejenta był raczej człowiekiem nowoczesnym. W książce nie ma dokładnego wyglądu Wacława, ale myślę, że był ładny. Myślę tak, ponieważ uwodził kobiety.
Wacław, jak już wyżej napisałam był mężczyzną uwodzicielem. Gdy Rejent chcia związać go z Podstoliną nie zgodził się i walczył o swoje szczęście z Klarą. Młody Milczek był z pozoru nieśmiały i lubił się bawić. Patrzył na świat krytycznie i trzeżwo oceniał postępowanie swego ojca. Był odważny i przedsiębiorczy. Bardzo chciał wziąć ślub z Klarą i w końcu mu się to udało. Miał pewne cechy zaczerpnięte z biografii samego Fredry.
2 3 2
2010-01-13T20:36:48+01:00
Jedyny syn Rejenta, nieśmiały amant, sentymentalny kochanek. Wykształcenie zdobył w Warszawie. Na świat patrzy krytycznie, postępowanie ojca ocenia trzeźwo, ma odwagę zbuntować się przeciw niemu. Nieśmiałość Wacława jest pozorna, nie brak mu ochoty do zabawy. Konsekwentnie dąży do spełnienia miłości do Klary. By to osiągnąć stosuje, metody niezbyt uczciwe.
2 1 2