Przetlumacz na j.polski

PLISS NA DZISIAJ !! PILNE ! DAJE 70 PKT

Last year I visited New York to see my older sister, Tricia, and her husband, Len. They went to live there two years ago. I stayed in their flat (or apartament as the Americans call it) in Greenwich Village. It's one of the oldest parts of New York, on the island of Manhattan, and has got lots of great shops and cafes. I loved it! Everything was so exciting - it was like being in a film all the time! One day we took a lift (they caught it an elevator) to the 107th floor of the World Trade Center (or Centre as we spell it!) It was the world's tallest building when it was finished in 1973 - 420 metres high. But the lift only took 58 seconds to get to the top! There was a fantastic view and I took hundreds of photographs.


Nie z Translanticy itd. bo zglaszam błędną! ;]

2

Odpowiedzi

2010-01-13T21:23:50+01:00
W zeszłym roku wybralem sie do Nowego Jorku by odwiedzic moją starsza siostre Tricia'e i jej meza Len'ego. Postanowili tam zamieszkac 2 lata temu. Zostałem w ich mieszkaniu ( lub apartamecie jak to zwykli mowic amerykanie ) w Greenwich Village. Jest to jedna z najstarszych czesci Nowego Jorku, na wyspie Manhattan, posiadajaca duzo fajnych sklepow i kawiarni. Uwielbiam je! Wszystko bylo takie ekscytujace - to bylo jak bycie w filmie przez caly czas! Pewnego dnia weszlismy do windy i wjechalismy na 107 pietro WTC. To był najwyzszy na swiecie budynek ukonczony w 1973r. mieżący 420m wysokosci. Windzie starczylo tylko 58 sek. by dotrzec do konca! Byl tam wspanialy widok i napstrykalem setki zdjec.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-13T21:23:59+01:00
W zeszłym roku byłam w Nowym Yorku żeby odwiedzić moja starszą siostę Tricię i jej męża Lena. Dwa lata temu wyprowadzili się i zamieszkali tam. Zatrzymałam się w ich mieszkaniu (lub jak to mówią Amerykanie w apartamencie) w Greenwich Village. Jest to jedna z najstarszych części Nowego Yorku, położona na wyspie Manhattan, jest tu dużo świetnych sklepów i kawiarenek. Uwielbiam to miasto!
Wszystko było niesamowicie ekscytujące- jak bym była w filmie przez cały czas.
Pewnego dnia, wjechaliśmy windą na 107 piętro World Trade Center ( lub center tak jak piszemy to my, Brytyjczycy) Było to najwyższy budynek na świecie, kiedy został ukończony w 1973 roku- miał 420 metrów wysokości. Aby wjechać na samą górę, winda potrzebowała tylko 58 sekund. Widok z góry był wspaniałym, a ja zrobiłam setki zdjęć.
1 5 1