Proszę o przetłumaczenie na język polskipoliższe zdanka, daje 50 pkt, proszę jak najszybciej i dzięki ;**

Ich mag alle Geschenke und jede Kleinigkeit macht mir viel Freude.
Oft brauche ich die Sachen dann nicht so richtig, aber Geschenke bedeutet doch: Jemand mag dich, jemand findet dich lieb. Eigentlich ist nur das wichtig.


Geschenke finde ich blöd! Ich bekomme nie, was ich möchte und bin immer unzufrieden. Ich zeige es natürlich nicht. Alle freuen sich, nur ich nicht. Das nervt mich immer total! Kein Geschenk kaufen und dafür einfach etwas Geld geben - das finde ich in Ordnung. Dann kaufst du dir etwas, was dir auch wirklich gefällt.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T15:18:43+01:00
Lubię wszystkie prezenty i każdy drobiazg robi mi wiele radości. Często otrzymuję przedmiot nie właściwy, ale prezenty przecież znaczą: że ktoś Cię lubi, ktoś znajduje w Tobie miłość. Właściwie jest to ważne.

Uważam, że prezenty są głupie! Nigdy nie otrzymuje, co chciałbym i zawsze jestem niezadowolony. Naturalnie tego nie okazuje. Wszyscy cieszą się, tylko nie ja. To mnie zawsze totalnie denerwuje. Nie kupować żadnego prezentu i za to zwyczajnie dać pieniądze- uważam, że to jest porządne . Potem kupisz sobie coś, co także tobie rzeczywiście się spodoba.

Proszę ;).
2010-01-16T19:10:21+01:00
Lubię wszystkie prezenty i każdy drobiazg robi mi dużo radość. Często nie potrzebuję interesów potem tak poprawnie, ale da do zrozumienia prezentowi jednakże: ktoś lubi cię, ktoś znajduje cię serdecznie. Właściwie jest tylko to ważnie.

Uważam że prezenty są głupie! Nie dostaję nigdy, co mógłbym i zawsze jestem niezadowolony. Nie pokazuję to naturalnie. Wszystek cieszyć się, tylko ja nie. To wkurzajcie mnie zawsze totalnie! Nie kupować żadnego prezentu i na to prosto coś pieniądze dawać - znajduję to w porządek. Potem ci kupujesz coś, co podoba się ci aby.
2010-01-16T19:32:15+01:00
Lubię wszystkie prezenty i każdy drobiazg robi mi dużo radość. Często nie potrzebuję interesów potem tak poprawnie, ale da do zrozumienia prezentowi jednakże: ktoś lubi cię, ktoś znajduje cię serdecznie. Właściwie jest tylko to ważnie. Znajduję prezenty głupio! Nie dostaję nigdy, co mógłbym i zawsze jestem niezadowolony. Nie pokazuję to naturalnie. Wszystek cieszyć się, tylko ja nie. To wkurzajcie mnie zawsze totalnie! Nie kupować żadnego prezentu i na to prosto coś pieniądze dawać - znajduję to w porządek. Potem ci kupujesz coś, co podoba się ci aby.