Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-13T23:30:18+01:00
Artykuł o dziewczynach ktore chcialy zabic swojego nauczyciela, bo go nie lubily !

Trzy 15-latki z ośrodka opiekuńczo-wychowawczego dla dziewcząt w Krakowie chciały rzucić się z nożami na wychowawcę. W ostatniej chwili stchórzyły. Jedna z dziewczyn trafiła już do schroniska dla nieletnich i usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Dwie pozostałe uciekłyZatrzymana nastolatka ma na swoim koncie aż 140 innych czynów karalnych. Są to głównie znieważenia i pobicia. Sąd ds. rodzinnych i nieletnich zdecydował, że będzie przebywała w zakładzie wychowawczym do ukończenia 21 lat.
Dziewczyny już od dawna planowały zbrodnię i solidnie się do niej przygotowały. W sylwestra chciały zabić 26-letniego wychowawcę, bo go nie lubiły. Poza tym potrzebowały jego pieniędzy na ucieczkę z ośrodka. Planowały też podróż po świecie. Dlatego, jak relacjonuje rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak:
Wcześniej przygotowały miksturę zawierającą pieprz i ocet, którą zamierzały oblać twarz wychowawcy, a na podłodze rozlały wodę licząc na to, że mężczyzna się pośliźnie i upadnie.
Wychowawca wszedł do kuchni. Tam przeraził go widok trzech podopiecznych uzbrojonych w noże. Jedna z nich krzyczała, zachęcając koleżanki do ataku. Jednak dziewczyny zrezygnowały.
Wychowawca uspokoił się, bo uznał wybryk za głupi żart, którego miał się przestraszyć. Przestraszył się na serio, gdy w śledztwie okazało się, że była to zaplanowana próba zabójstwa i zawdzięcza życie szczęśliwemu zbiegowi okoliczności.


Uwazam, ze takie dziewczyny powinni ukarac. Nie powinny tak postepowac, poza tym nie mialy powodu. Jestem ciekawa jak one by sie poczuly w takiej sytuacji.
1 1 1