Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T16:00:04+01:00
Prawdziwe Historie nastolatek:
'' Zimna krew ''
15 letnia Klaudia przeżyła dramat który trwał dwa miesiące. Dziewczyna była bita, martretowana , okaleczana przez swoje koleżanki z klasy.
Jej tragedia zaczeła się od niewielkich wydarzeń mianowicie od wyzwisk, zimnych spojrzeń. Sytuacja z dnia na dzień pogarszała się ale nie do tego stopnia aby pobić niewinną dziewczynę. Kolejnymi posunięciami bestialskich prześladowczyń było zabieranie pieniędzy , drogocennych rzeczy które były dość ważne dla niej np: złoty łańcuszek. Jedna z prześladowczyń była skłonna do znecania sie nad klaudią dopiero po pewnym wydarzeniu mianowicie o tym że klaudią interesował sie chlopak który od dawna podobał się jednej z nich. Pewnego wieczoru klaudia wracała jak co środę z korepetycji z angielskiego prześladowczynie korzystając z okazji staneły jej na drodze zaczeło sie od wyzwisk potem od popchnięć a następnie doszło do upadku dziewczyny na zaśnieżoną ulicę dziewczyny nie oszczędzały jej kopały w twarz brzuch , ręce, pluły na nią ciągneły za włosy następnie podniosły pół nie przytomną klaudie i zaczeły ją bić po twarzy.Jeszcze aby tego było mało zaprowadziły ją do piwnicy jednej z nich. Tam rozpętało się piekło ... jedna z bestii już nie chciałą uczestniczyć w tej zabawie więc wyszła. Reszta świetnie się bawiła widząc pełno krwi na ciele swojej ofiary. Jeszcze kilka razy klaudia została skopana po ciele i uderzona w twarz. Dziewczyna która wyszła miała dość .. tego co się stało więc zadzwoniła po policję policja natychmiastowo się zjawiła ich oczom ukazał się mrożący krew w żyłach obraz do czego mogą być zdolne zazdrosne nastolatki. Wezwano pogotowie które stwierdziło rozległy uraz kręgosłupa, złamaną ręke , pęknięte płuco oraz złamane rzebro. Prześladowczynie zostały skazane na dwu letnią pracę na rzecz miasta oraz zostały wydalone ze szkoły bez powrotnie.
Nasuwa nam się tylko jedno pytanie czy te dziewczyny mają serce aby tak postąpić wbrew swojej bezbronnej rówieśniczki, czy chodziło tylko o chłopaka i o urodę Klaudii.Tego się nie dowiemy.