Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-16T22:20:01+01:00
Miasto - bezwzgledna i bezlitosna ,,dzungla'' czy cudowne miejsce pelne atrakcji i nowoczesnosci ?
Moim pierwszy argumentem ktorym chce udowodnic, ze miasto to cudowne miejsce pelne atrakcji i nowoczesnosci jet to iz w miastach jest wiele miejsc w ktorych mozna spedzic milo czas. restauracje, kina, teatry to miejsca w ktorych mozna bardzo milo spedzic czas. Na kazdy dzien mozna planowac cos innego, nie ma takiego dnia w ktorym by sie nudzilo.
kolejnym argumentem jest to iz w miescie mozna rozwijac wszystkie swoje talenty. mozna uczeszczas na lekcje tanca, plywania, spiewu, czy gry na roznych instrumentach. mozna uczeszczac rowniez na roznego typu korepetycje czy lekcje na ktorych bedziemy mogli nauczyc sie wymarzonego jezyka obcego.
moim ostatnim argumentem jest fakt iz w mieście zdecydowanie łatwiej zdobyć dobre wykształcenie. To doskonałe miejsce do rozwoju intelektualnego. Duży wybór liceów, a następnie studiów. To wszystko daje możliwość kształcenia nie tylko swoich umiejętności i przygotowania do zawodu, ale i kreowania osobowości i oswajania się z gronem rówieśników.
moim zdaniem miasto nie jest bezwzgledna i bezlitosta dzungla tylko cudownym miejscem pelnym atrakcji i nowcczesnosci.


prosze :)
2010-01-16T22:39:05+01:00
Miasto to 2 w 1. Jest to zarazem bezwzględna i bezlitosna dżungla jak i cudowne miejsce pełne atrakcji i nowoczesności.
Turysta kiedy przyjeżdża do pięknego miasta uważa że jest pełne atrakcji i nowoczesności. Jednakże mieszkaniec będzie miał dwa poglądy na swoje miasto. Turysta przyjeżdża tylko na chwile i widzi to co najpiękniejsze i ciekawe. Zwiedza różne muzea, chodzi na baseny inaczej mówiąc relaksuje się. Mieszkańcy dużych miast wiedzą że na poboczach czasami są jakieś bitki lub kradzieże. W ogromnym mieście wiele się dzieje. Różne fabryki które zakażają powietrze, niezmierna ilość samochodów i częste wypadki drogowe.
Uważam że miasto to zarazem dżungla i urocze miejsce, bo takie niestety jest życie.