Nein,das kann doch nicht wahr sein!!!
Der heutige Tar war einfach schrecklich.Am Morgen habe ich verschlafen.Naturlich habe ich kein Frahstuck gegessen.Dann habe ich meinen Schlussel gesucht.Das hasse ich.Ich habe ihn nach zehn Minuten gefunden.Er hat unter dem Schreibtisch gelegen.Dann ist der Bus ohne mich abgefahren.Ich bin 20 Sekunden zu spat gekommen.In der Schule war es genauso ,,gut''.Ich habe mienen Aufsatz fur Deutsch vergessen,und Herr Kruger hat mir eine Sechs gegeben Und in Bio haben wir eine Klassenarbeit geschrieben,und ich war nicht besonders gut vorbereitet.Dazu habe ich mich mit Claudia gestritten.Es ist zum Heulen(krzyczeć,ryczeć)!

Jeżeli ktoś już rozwiązuje to prosze tłumaczyć cały tekst! :D

2

Odpowiedzi

2010-01-14T18:16:39+01:00
Nie, to nie może być prawda!
Dzisiejsze Tar po prostu straszne. Dziś rano Zaspałem. O oczywiście, nie jadłem śniadania. Potem spojrzałem na moje klucze. I hate those. Znalazłem go po dziesięciu minutach. On leżał pod biurkiem. Następnie autobus pozostawiony bez mnie. I przybył 20 sekundy za późno. W szkole było to, dobrze''. Zapomniałem eseju niemiecki, i pan Kruger dał mi sześć, w bio pisaliśmy esej klasy i nie był przygotowany bardzo dobrze. W związku z tym muszę walczyć ze mną Claudia. Jest jak płacz
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T22:32:25+01:00

Nie, to nie możliwe!!!
Dzisiejszy dzień był po prostu straszny. Rano zaspałem. Naturalnie nie zjadłem śniadania. Potem szukałem mojego klucza. Nienawidzę tego. Po dziesięciu minutach znalazłem go. Leżał pod biurkiem. Potem autobus odjechał beze mnie. Przyszedłem 20 sekund za późno. W szkole też było tak "dobrze" Zapomniałem mojego eseju (artykułu) z niemieckiego, następnie Pan Kruger postawił mi szóstkę a na biologii pisaliśmy klasówkę, i ja nie byłem za szczególnie dobrze przygotowany. Do tego pokłóciłem się z Klaudią. Płakać mi się chce!