Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T17:50:28+01:00
Droga Asiu,
Dawno się nie widziałyśmy.Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku.Może spotkamy się w niedzielę w kościele na Mszy św.?
Będę , jak zwykle siedziała z przodu.Na pewno Msza będzie uroczysta, piękne śpiewy, ciekawe kazanie.Mój tata wrócił z delegacji i cieszę się już teraz, że razem przystąpimy do Komunii Św.Prawdę mówiąc bez Mszy -niedziela jest już nie tak fajna.Miło jest spotkać się ze znajomymi parafianami, razem modlić się i śpiewać, tym bardziej, że w kościele jest tak ładnie, są piękne obrazy, wyjątkowa atmosfera...
Przyjdź, Aśka na Mszę- potem zapraszam do nas na niedzielny obiad.
Pozdrawiam
Katka

[ MOŻNA SPOTKAĆ SIĘ W KOŚCIELE- JEST TO MIEJSCE SPOTKAŃ DZIECI BOŻYCH, NIE WIESZ O TYM, CHŁOPCZE?KOŚCIÓŁ TO WSPÓLNOTA I FAKT NAWIĄZYWANIA WIĘZI MIĘDZY JEJ CZŁONKAMI TEŻ JEST ISTOTNYM ELEMENTEM ŻYCIA KOŚCIOŁA]
2010-01-14T18:13:15+01:00
Nie może być słowo : moze spotkamy się w kościele. Kościół to miejsce nie do spotykania się lecz modlenia się i słuchania Ewangelii.
Drogi Marcinie.
Wczoraj byłem w kościele. Było bardzo fajnie, śpiewaliśmy piękne kolędy. Szkoda, że Ciebie nie było. Myślę, że to co robisz - nie chodzisz do kościoła - jest błędem w Twoim prywatnym życiu. Chcę abyś żył z Nami w niebie. W świętym miejscu. Ksiądz opowiadał: Jezus Chrystus Jest Drogą Prawdą I Życiem, Kto W NIEGO Wierzy Ma Życie Wieczne. Zachęcam Cię do chodzenia do kościoła i wspólnie się modlenia.
( Twe imie)