Odpowiedzi

2010-01-14T17:50:17+01:00
Ich bin nicht für Tierversuche, denn es ist ein lebendiges Wesen. Tiere wie Menschen Schmerzen und Leiden. czyli ja nie jestem za eksperymentowaniem na zwierzetach,ponieważ to też sa zywe istoty.Tak jak ludzie odczuwają ból i cierpienie . prosze :) ^^ polecam sie na przyszłość__


Mam wczuć sie w role Antygony i w 1 os. l.poj. dokończyć wypowiedz w paru zdaniach (zeby było stylistycznie) :Jam to zrobiła i wcale nie żałuję: Musze dokończyc zdanie Antydony która mówi do Kreona że nie załuje ze poswięciła sie dla brata zawrzeć musze co nią wtedy kierowało dlaczego to zrobiła w imie czegi itp. prosze o rozwiazanie ;)
jak masz 15 lub więcej lat to możesz też mi pomoc? :)


Zwierzęta są równie czułe jak ludzie i eksperymentowanie na nich jest moim zdaniem czymś bardzo nieodpowiednim i odrażającym. Ludzie którzy dopuszczają się tego są poprostu sadystami bez serca. żadna nauka nie jest wytłumaczeniem tego straszliwego czynu jakim jest eksperyment na zwierzęciu. jestem bardzo przeciwna temu i nie popieram tego.

(tłumaczenie na niemiecki)

Tiere sind genauso empfindlich wie Menschen und experimentieren auf sie, glaube ich, etwas sehr unangebracht und geschmacklos. Menschen, die diese verpflichten sadystami sind nur herzlos. keine Wissenschaft ist die Erklärung für diese schreckliche Tat, die ein Experiment, auf das Tier ist. Ich freue mich sehr auf diese mittragen, und ich unterstützen dies nicht.

Albo jak mozesz daj to zadanie komus kto by mi je zrobił na dzis potrzebuje ..:) i mi przeslij bo z polaja to ja słaba jestem z niemca mam tylko 6 :D
__

I jak byś mogła przyznaj mi punkty :) bo są mi potrzebne :)
2 3 2