Przetłumacz zdania:
You are booked on the 19.45 flight to Belfast from Birmingham Airport this evening.You hear the following report on the radio.There has been a serious accident at Birmingham Airport.All flights have been cancelled until six o'clock this evening.Passengers booked on afternoon flights should get in touch with their travel agent as soon as possible for detalis of new flight arrangements.Passengers for later flights need not make any special arrangements.You phone the Central Guest House to reserve a room for next week and hear the following message on the answering machine.This is the Central Guest House.Unfortunately there is nobody at reception at the present time as our guest house is closed for a few days.We will be open for business again next week strating on Monday the25th.Reception will be open as from tomorrow,Saturday.If you wish to reserve a room for next week,we will be pleased to hear from you.

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T18:09:36+01:00
Zarezerwowales lot o 19. 45 z Birmingham do Belfastu tego wieczoru. Uslyszales wiadomosc w radio ze w Birminghamdoszlo do powaznego wypadku na lotnisku. Tego wieczoru wszytkie loty zostaly odwolane do godziny 18.00. Pasazerowie posiadajacy rezerwacje na na lot popoludniowy powinni najszybciej jak to mozliwe skontaktowac sie ze swoim biurem podrozy azeby uzyskac szczegolowe informacje na temat nowego czasu odlotu. pasazerowie posiadajacy rezerwacje pozniejsze loty proszeni sa o kntakt azeby uzgodnic ewentualne zmiany w ich rezerwacjach. DZwonisz do centrel guest house azeby dokonac rezrwacji pokoju na nastepny tydzien i slyszysz ta wiadomosc z nagrna na sekretarce. Tutaj Central Guest House. Niestety nie ma nikogo w recepcji poniewaz nasz dom gosciny jest zamkniety na pare dni. Otwieramy w przyszlym tygodniu w poniedzialek 25. Recepcja rozpoczyna prace od jutra w sobote. Jesli panstwo zycza sobie dokonac rezerwacji na przyszly tydzien bedziemy wdzieszni za kontakt z nami.
2010-01-14T18:13:15+01:00
Zarezerwowałeś lot z Birmingham do Belfastu na 19.45 tego wieczoru. Usłyszałes komunikat dochodzący z radia. "Na lotnisku w Birmingham wydarzył się poważny wypadek.Wszystkie loty zostały odwołane do 18.00. Pasażerowie, którzy zarezerwowali bilety na popołudnie powinni tak szybko jak to możliwe skontaktować się ze swoimi agentami biura podróży w celu ustalenia szczegółów nowego lotu. Pasażerowie, którzy mieli lecieć później, nie muszą nic robić."
Dzwonisz do "Central Guest House" w celu zarezerwowania pokoju na przyszły tydzień i słyszysz odpowiedź automatycznej sekretarki. "Z tej strony "Central Guest House". Niestety, nie ma teraz nikogo w recepcji, ponieważ nasz pensjonat jest zamknięty na kilka dni. Zostanie znowu otworzony dla gości w przyszłym tygodniu, zaczynając od 25., tj. od poniedziałku. Recepcja zostanie otwarta jutro, tj. w sobotę. Jeśli chcesz zarezerwować pokój na przyszły tydzień, będziemy zadowoleni, jeśli skontaktujesz sie z nami."
1 1 1
2010-01-14T18:15:53+01:00
Jesteś księgowane 19.45 lot do Belfastu z lotniska w Birmingham tego wieczoru.Słyszysz następujące sprawozdania radio.Ono było poważnego wypadku w Birmingham Lotnisku . Wszystkie loty zostały odwołane, aż do godziny szóstej tego wieczoru.Pasażerowie zarezerwowane na loty po południu powinien skontaktować się z biurem podróży jak najszybciej do detalis nowych arrangements.Pasażerowie lotu dla lotów później nie muszą dokonywać żadnych specjalnych argumentów. Użytkownik telefonu Central Guest House zarezerwował pokój na przyszły tydzień i usłyszał następujący komunikat na automatycznej sekretarce.To jest Central Guest House.Unfortunately nie ma nikogo w recepcji w chwili obecnej w nasz pensjonat jest zamknięty na kilka dni . będzie otwarty dla przedsiębiorstw w przyszłym tygodniu na strating? The25th.Recepcja [ poniedziałek] zostanie otwarty od jutra, Sobota.Jeżelichcesz zarezerwować pokój na przyszły tydzień, będzie nam bardzo miło usłyszeć to od ciebie.

Coś takiego ;}