Odpowiedzi

2010-01-14T18:35:10+01:00
Droga Aniu !
Z radością otwierałam kopertę z listem od Ciebie.Tak długo na niego czekałam!.Na szczęście mam dzisiaj wolny wieczór,wiec zaraz mogę Ci odpisać.
Bardzo mi bez Ciebie smutno.Siedzę w ławce sama.Wciąż nie mogę uwierzyć, ze już nigdy nie wejdziesz do klasy i nie usiądziesz obok mnie.Czy Warszawa bardzo różni się od naszego miasta?Nigdy nie byłam w stolicy.Może kiedyś pojadę tam z rodzicami na wycieczkę i wtedy znów się spotkamy.Nasza pani zmieniła fryzurę,już nie czesze się w długi warkocz.Ma teraz krótkie,puszyste włosy.Wczoraj byłą z mamą w sklepie i wyobraź sobie,że wreście dostałam moją wymarzoną sportową bluzę.Jest trochę podobna do Twojej,ale ma bordowy kolor.
Aniu napisz, co ciekawego widziałaś już w Warszawie.Opisz mi swoją nową szkołę i koleżanki.A moze przyjedziesz kiedyś z rodzicami do Krakowa.Czekam z niecierpliwością na twoje listy.
Zawsze Twoja Kaja

2010-01-14T20:18:41+01:00
warszawa,12.01.2010
czesc!
co robisz? mam nadzieje ze nic. mam dla ciebie super wiadomosc.
rono wychodze na dwor i widze kosmitow. powaga. przygladam im sie i pytam o droge na choszczowke. oni mi pokazuja droge a ja pytam czy by nie mogli mnie tam podwiezc. niestety odowiedz byla przeczaca.
po krotkiej rozmowie odlecieli i nikt juz ich nie widzial

pa
------