Napisz krótki artykuł, w którym przedstawisz odmienną opinię wobec wybranej wypowiedzi :
-Młodzież może wracać do domu, kiedy chce.
-Rodzice powinni bić dzieci
-Kłam, kiedy ci się podoba.
[proszę krutko tak żeby było gdzieś z 5-6 zdań ^^ , i napiszcie tylko jaki temat wybraliście xD ... ]

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T18:42:04+01:00
Młodzież może wracać do domu kiedy chce
Ten przywilej moim zdaniem jest nieodpowiedni.Nie wszyscy mają jednakowe charaktery i nie wszyscy martwią się, o tym co myślą rodzice lub inni opiekunowie. Po drugie wydaje mi się, że większość młodzieży wracała by późno do domu a wtedy jest bardzo niebezpiecznie. Jeśli rodzice pozwoliliby na coś takiego, to w przyszłości dzieci żądałyby coraz więcej wolności i robiłyby to co by chciały. Sądzę, że byłoby to nieodpowiedzialne i tragiczne dla dzieci, które teraz myślą, że to co mówię to głupota, lecz jest odwrotnie. Młodzież kiedyś to zrozumie.

5 3 5
2010-01-14T18:50:26+01:00
Młodzież może wracać do domu kiedy chce.
Moim zdaniem młodzeż może wracać do domu kiedy chce ponieważ sama bierze za siebie odpowiedzialnośc i jeśli wychodzi gdzies w późnych godzinach to idzie z takim towarzystwem, żeby czuc sie bezpiecznie.
Sama jestem w takim wieku, że denerwuje mnie jesli rodzice każą mi byc dokładnie o określonej godzinie w domu. Przeciez każdy musi miec troche swobody. Ja będąc kiedyś rodzicem pozwole swoim dzieciom czuć sie swobodnie i jesli będzie chciało wychodzic i nie określać godziny, to z kims do kogo i ja i dziecko mamy zaufanie.

Może sie przyda...:)
3 2 3