Przetumaczy ktoś to :

Roast Beef and Yorkshire Pudding


Roast Beef and Yorkshire Pudding is one of England ' s traditional dishes . Youneed some beef , milk , eggs , flour and fat. Put the beef in the oven for an hour . Next , mix the eggs , flour and milk in a bowl. Heat the fat in the oven and pour the mixture into the fat . It ' s easy and delicious , too.

3

Odpowiedzi

2010-01-14T18:44:31+01:00
Rostbef i Pudding Yorkshire


Rostbef i Pudding Yorkshire jest jednym z Anglii ' dania tradycyjne s . Youneed jakaś wołowina , mleko , jajka , mąka i tłusty. Położyć wołowinę w piekarniku przez godzinę . Następny , zmieszaj jajka , mąkę i mleko w misce. Gorąco tłuszcz w piekarniku i nalej mieszaninę do tłuszczu . To ' s łatwy i przepyszny także.
2010-01-14T18:44:47+01:00
Rostbef i Yorkshire Pudding jest jedną z angielskich tradycyjnych potraw. Youneed -części wołowiny, mleka, jajek, mąki i tłuszczu. Umieść wołowiny w piekarniku przez godzinę. Następnie wymieszać jajka, mąki i mleka w misce. Podgrzać łuszcz w piecu i wlać do mieszaniny tłuszczu. To proste i smaczne.
2010-01-14T18:46:50+01:00
Pieczona wołowina i Yorkshire Pudding (dodatek do pieczonego mięsa, składający się z: mąki, jaj i mleka) są jednymi z tradycyjnych dań. Będziesz potrzebował wołowiny, mleka, jajek, mąki i tłuszczu. Włóż wołowinę do piekarnika na godzinę. Następnie, wymieszaj jajka, mąkę i mleko w misce. Podgrzej tłuszcz w piekarniku i wlej mieszankę do tłuszczu. Jest to proste i smakowite.