Proszę to bardzo pilne na jutro.Błagam to mega pilne. Proszę o przetłumaczenie tego na język angielski (musi być z zastosowaniem ( Will ):

Jest rok 2050. Technologia poszła do przodu jedzenie jest o wiele lepsze niż kiedyś.
Szkoła jest dużo bardziej nowoczesna niż w dawnych czasach. W szkole piszemy na metalowych tablicach kolorowymi flamastrami. Samochody unoszą się w powietrzu. I to nie dlatego, że jest magiczny, ale dlatego, że jest elektryczny.
Komputery mają o wiele więcej funkcji niź kiedyś. W sklepach nie pracują już ludzie, ale roboty! Właśnie one układają produkty na półkach i obsługują kasę fiskalną. Telewizja jak to telewizja same kłamstwa. W pracy ludzie mają o wiele więcej pracy niź w dwudziestym wieku. Jest naprawdę super.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-14T19:58:36+01:00
The year is 2050. Technology went to the front of the food is much better than before.
School is much more modern than in ancient times. In school, outlined on the metal plates with colored pens. Cars float in the air. And not because it is magical, but because it is electric.
Computers are a lot more features than ever. The stores no longer people work, but it works! That is, they arranged the products on the shelves and cash fiscal support. Cable television is the same as lying. In this work, people have a lot more work than in the twentieth century. It is really cool.