Przetłumacz na polski :
Der Grund. Wir haben eine nene Wohnung. Sie ist fantastisch und befindet sich in einem Altban. Sie ist hell und 122 m ^2 groS . Sie liegt uaf zwei Ebenen , das heiSt , wir wohnen im 2 . und im 3 . Stock . Unten ist die kuche und das Wonzimmer . Die kuche ist nicht groS , aber sie ist offen , es gibt genng Platz fur den Tisch . Das Wohnzimmer ist sehr groS (26 m^2). Ein sofa und zwei Sessel machen das Fernsehen recht gemutlich . Und das Wichtigste . in der Ecke ist ein Kamin ! Es gibt noch eine gute Nachricht : Ich habe endlich ein Zimmer fur mich alleine.

2

Odpowiedzi

2010-01-14T22:15:44+01:00
Der Grund? to nie wiem dokładnie co to jest,a dalej to-my mamy nowe mieszkanie.Ono jest fanatastyczne.Jest ono jasne i 122m kw duże.leży ono z dwóch stron Ebenen? tzn, my mieszkamy w dwójce na 3 piętrze. Na dole jest kuchnia i salon. Kuchnie nie jest duża,ale jest otwarta i jest wystarczająco miejsca przy stole.Salon jest bardzo duży i ma 26m kw.w salonie jest sofa i dwa fotele z których jest dobry widok na tv,w rogu jest kominek! mam jeszcze jedną: ja mam nareszciejeden pokój tylko dla siebie.
Tak ja to zrozumiałam.
2010-01-14T22:22:20+01:00

Powód. Mamy nowe mieszkanie. Jest fantastyczne i znajduje się w ? Altban???(czy to jest dobrze napisane???). Jest jasne i ma 122 m². położone jest na dwóch poziomach, to znaczy, my mieszkamy na 2 i 2 piętrze. Na dole jest kuchnia i pokój gościnny. Kuchnia nie jest duza, ale jest otwarta, jest wystarczająco miejsca na stół. Pokój gościnny jest bardzo duży (26m²). Sofa i dwa krzesła powodują, że oglądanie telewizji jest naprawdę przyjemne. I najważniejsze, w narożniku jest kominek! Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: mam w końcu pokój tylko dla siebie.