Odpowiedzi

2010-01-14T22:27:56+01:00
* Marty Mostowiak - córki Barbary i Lucjana, matki Łukasza i małej Ani. Mieszka w Warszawie. Marta jest sędzią, rozsądną kobietą po trzydziestce. Po nieudanym małżeństwie z Jackiem Mileckim, adwokatem, odnalazła się u boku ojca Łukasza, Norberta Wojciechowskiego, któremu urodziła drugie dziecko - córeczkę Anię. Norbert zginął w katastrofie lotniczej i prawniczka nie ma obecnie partnera. Jej przyjacielem jest Rafał Lubomski. Mieszka z przyrodnim bratem Norberta - Heniem. Jej sąsiad Szymon jest w niej zakochany. W czasie wspólnego wyjazdu do Grabiny zbliżyli się do siebie. Szymon wyznaje Marcie miłość i spędzają razem noc. Po jakimś czasie Marta odrzuca miłość Szymona i zaczyna spotykać się z wziętym adwokatem Andrzejem Budzyńskim. Kiedy Budzyńskiemu udaje się nakłonić Martę do "odwiedzin" w jego domu i wydaje się, że do czegoś między nimi dojdzie, z innego pomieszczenia wychodzi kochanka adwokata... Jednakże, Marta wybacza mecenasowi jego dotychczasowy grzeszki i zostają kochankami.
2010-01-14T22:29:22+01:00
Marta Żmuda-Trzebiatowska
OLA
Ekskluzywna prostytutka. Inteligentna, sprytna i przebojowa. Pochodzi z ubogiej rodziny. Za cel postawiła sobie, że nigdy nie zazna już biedy. Swoją profesję traktuje jako sposób na zarobienie pieniędzy. Szuka prawdziwej miłości. Zazdrości Marcie tego, co czuje do niej Wiktor. Pod ostrym makijażem skrywa romantyczną, wrażliwą i szlachetną duszę.
"Wiktor podoba się Oli. Stara się o uwieźć. Przekonuje się jednak, że to co łączy Wiktora i Martę jest naprawdę wielkim uczuciem. Przygląda im się i zaczyna uświadamiać sobie jak bardzo jest samotna. Moja bohaterka najczęściej ratuje Wiktora z różnych opresji. Postać Oli posiada wiele moich cech, których wcześniej w sobie nie dostrzegałam. Reżyser jednak zauważył te cechy i pomógł mi je uwidocznić" – Marta Żmuda-Trzebiatowska

O aktorce:
Tegoroczna absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Zagrała m.in. w: "Magdzie M.", "Kryminalnych", "Dwóch stronach medalu" oraz "Na dobre i na złe".