Pomuszcie musze napisać opowiadanie powiem wam jakie;
mam opisać pierwszy swój dzień w szkole ma być 20 czasowników ja podam15 a wy dołożycie 5
get up , make , drink , wash , go , eat , do , meet , listen , read , play , help , visit , learn i jeszcze cos tam dodajcie i z tłumaczeniem bym prosiła z gór dzięki

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T15:40:05+01:00
I got up at 7 a.m this morning. I was really nervous before my first day at school. I prepared a breakfast and I ate two sandwiches. Then I washed up and I cleaned the teeth. So I went to school. I met my friend from primary school and we were walking together. I was listening to the music during the way. My first lesson was sport. We played volleyball. It was funny. Then had we Maths and my friend hepled me in some exercices. Then the principal visited our class. I decided to learn good this year. It was great day !

Wstałem o 7 tego ranka. Byłam naprawdę zdenerowany przed moim pierwszym dniem w szkole. Przygotowałem śniadanie i zjadłem dwie kanapki. Potem wykąpałem się i umyłem zęby. Następnie poszedłem do szkoły. Spotkałem mojego przyjaciela ze szkoły podstawowej i szliśmy razem. Słuchałem muzyki w czasie drogi. Pierwszą moją lekcją był w-f. Graliśmy w siatkówkę. Było zabawnie. Potem mieliśmy matematykę i moj przyjaciel pomógł mi w paru zadaniach. Następnie naszą klasę odwiedził dyrektor. Zdecydowałem, że będę uczył się dobrze w tym roku !
1 3 1