Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-15T17:16:27+01:00
Wiele ludzi twierdzi że młodziez w tych czasach dojrzewa szybciej wiążą się z tym równiez randki, które maja wielkie zainteresowanie u nastolatek i nastolatkó.Ale wiele osób może zadac sobie pytanie "jak wygląda współczesna randka". Z własnych doswiadczeń i zebranych informcji współczesna randka wygląda nastepująco:
Chłopak gdy stwierdzi że spodobała mu sie jakaś dziewczyna szybko zdobywa jej numer telefony a następnie pisze sms-a z prośbą o spodkanie . następnie dziewczyna która otrzyma taką wiadomość jest zachwycona i natychmiast się zgadza. Przed randką dziewczyna i chłopak staraja sie ubrac jak najmodniej i pachniec jak najładnie. Chłopak kupuje dziewczynie róże i stara sie rozwinąc temat gdy dochodza do porozumienia i znajduja współny temat chłopak zaprasza dziewczyne do kina. Podczas seansu Chłopak przytula dziewczynę i całuje ja w policzke wówczas oboje wiedza że są w sobie zakochani . Po filmie chłopak odprowadza dziewczyne do domu i ponownie daje jej buziaka .Na nastepny dzień postanawiają zaplanowa nastwpne spodkanie. tak oto wygląda jeden choć z wielu przykładów współczesnej randki.
2010-01-15T17:19:58+01:00
Taka randka musi być niezapomniana, ekskluzywna, atrakcyjna, zabawna i przyjazna. We wspólczesnych czasach młodzież zazwyczaj chodzi na randki do kin, barów, klubów. Inni lubią chodzić do bogatych restauracji, do parków lub na spacery. Kązdy człowiek ma inne upodobania, jedni chcą by ta pierwsza randka była niezapomniana, a inni aby to była tylko zabawa i żarty z innej osoby. Takie randki nie są przyjemne chociaż bardzo czesto się zadarzają.