Napisz list do swojej koleżanki , w którym przekonasz ją , że czytanie jest rzeczą przyjemną i pożyteczną . Na około 1 stronę zeszytu. Kto chce niech sie zgłosi na moje gg 18826319 .... Ale prosze nie byle jak tylko staranie z góry thx

2

Odpowiedzi

2010-01-15T16:27:01+01:00
Droga .... (imię koleżanki)
Piszę do Ciebie ponieważ chciałabym Cię przekonać, że czytanie jest rzeczą przyjemną i pożyteczną. Ponieważ można się z nich dużo dowiedzieć, z książek przede wszystkim rozwijamy swój umysł,zdobywamy ogromną wiedzę. Książek nie czyta się tylko dlatego,że trzeba książki czytamy bo sprawia nam po przyjemność.
Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie zależy od tego co chcemy czytać np. książki przygodowe czy też o zwierzętach.
W książkach możemy również znaleźć odpowiedzi na masę pytań.
Także zastanów się nad tym naprawdę zachęcam warto!!!
pozdrawiam...(twoje imię)
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-15T16:51:05+01:00
Droga koleżanko!

Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Zastanawiam się dlaczego nie jesteś przekonana do książek...? Może uda mi się zachęcić Cię do nich?

Książki są przecież naprawdę świetne - to źródło wiedzy i rozrywki jednocześnie. Przenosząc się do fantastycznych światów z różnych powieści można oderwać się od szarej rzeczywistości i popuścić wodze fantazji. Przez jeden wieczór przy kominku, z gorącą herbatą i z książką w ręku możesz stać się kimś kompletnie innym. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by razem z genialnym detektywem rozwiązywać kryminalne zagadki albo jako superbohater ratować świat przed złem. Czytając będziesz śmiać się i płakać na przemian, zakochiwać się i walczyć o wolność. Razem z bohaterami przeżywać wszystkie ich rozterki.

To wszystko może stać się Twoim udziałem. Wspaniały świat książek czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. Wierzę, że znajdziesz się w nim wkrótce i poznasz wszystkie jego sekretne uroki.

Z utęsknieniem czekam na Twój kolejny list! Pozdrawiam i całuję,
XYZ.