Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-09-27T21:50:12+02:00
Cześć, Madziu!


Dziękuję Ci bardzo za pocztówkę z wakacji. U mnie pod koniec wakacji nie działo się już nic specjalnie ciekawego, więc nie mam już żadnych wakacyjnych przygód do opisywania. Opowiem Ci za to o mojej nowej szkole.

Budynek jest duży, ładny i kolorowy.Przy wejściu znajduje się duża tablica, na której wypisane są zastępstwa oraz wszelkie ogłoszenia. Jest też "szczęśliwy numerek", który losuje Pani Dyrektor z samego rana. Każda osoba, która posiada taki wylosowany numerek zgłasza go nauczycielowi i wtedy nie jest pytana. Klasy są jasne, czyste i dobrze wyposażone. Szczególnie podoba mi się pracownia informatyczna z nowoczesnymi komputerami. Jest też duża siłownia, gdzie możemy ćwiczyć na sprzęcie sportowym. Mamy dwie duże sale gimnastyczne i jedną małą. Na korytarzach są różne śmieszne rysunki, karykatury i obrazy. Na pierwszym piętrze jest sklepik szkolny, gdzie w czasie przerwy możemy kupić coś do jedzenia. Najlepsze są drożdżówki z owocami. Przed szkołą jest nowe boisko, a obok niego bieżnia. W okół boiska są ławeczki, na których możemy usiąść i odpocząć podczas przerw. Prawie wszyscy nauczyciele wydają się sympatyczni. Trochę się bałam, jaka będzie ta nowa klasa i czy wszyscy się polubimy, ale szybko znaleźliśmy wspólny język. Jesteśmy bardzo zgraną klasą. Planujemy już nawet pierwszą wycieczkę w góry.

Kończąc ten krótki list chciałam tylko powiedzieć, że ciężko było mi zmieniać starą szkołę na nową, ale z dnia na dzień coraz lepiej się tu czuję. A co u Ciebie? Jak Twoje wrażenia z nowej szkoły? Mam nadzieję, że jesteś z niej tak bardzo zadowolona jak ja z mojej.

Pozdrawiam i całuję Ania.
3 3 3