Wieczór przed telewizorem:
- to najdłużej emitowany polski serial telewizyjny. Opowiada on o warszawskiej rodzinie Lubiczów. Pomysłodawcą serialu jest Wojciech Niżyński. Serial produkowany i wyświetlany przez TVP1 regularnie i TVP Polonia z angielskimi napisami. Jak dotąd liczy najwięcej odcinków wśród polskich seriali.
– polski serial telewizyjny. Akcja serialu odbywa się głównie we wsi Tulczyn. Serial opowiada o dużej rodzinie. Pokazuje jak traktują się na wzajem i jak obchodzą święta.
– polski serial telewizyjny emitowany przez telewizję Polsat. Akcja toczy się w mieście Wrocław. Serial opowiada o problemach życiowych. Emitowany od poniedziałku do piątku.
- polski serial telewizyjny, emitowany w telewizji Polsat. Emitowany jest od poniedziałku do czwartku. Akcja koncentruje się wokół pracowników warszawskiego dziennika ,,Samo Życie''
- polski serial telewizyjny emitowany przez telewizję TVP2. Przedstawia życie młodych bohaterów i ich rodzin, ich miłości i uczucia. Nadawany jest od poniedziałku do czwartku.
- polski serial emitowany przez telewizję TVP2. Emitowany jest w poniedziałek i we wtorek. Akcja serialu rozgrywa się w Warszawie. Opowiada o codziennych zmartwieniach, sukcesach i porażkach.

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-15T18:45:53+01:00
-klan
-plebania
-pierwsza miłosc
-barwy szczescia /chyba
-m jak miłosc
2010-01-15T20:56:46+01:00
- Klan
-
- pierwsza miłośc
- Samo życie
- barwy szczęścia
- M jak miłość.

:)
Liczne na naj.