Odpowiedzi

2010-01-15T19:04:31+01:00
Ernest Nemeczek był jedynym szeregowcem w grupie chłopców z Placu Broni.Miał 11 lat. Był małym chłopcem z jasnymi włosami, który pochodził z ubogiej rodziny. W jego niebieskich oczach często było widac łzy. Nemeczek był bardzo wesołym i serdecznym chłopcem. Chętnie wykonywał rozkazy innych, ponieważ wiedział że należy to do jego obowiązków.Jego pięknymi cechami były odwaga i niezłomność. Traktował plac jako swoją ojczyznę.
Ernest to cichy chłopiec i też przez to koledzy traktowali go gożej od
innych.Najmniejszy i najsłarzy nie liczy się. Aby zasłużyć na uznanie
kolegów ryzykował własnym zdrowiem.
Poszedł do bazy czerwonoskurych gdzie bardzo zaszkodziła mu kąpiel w
zimnej wodzie.Mimo ciężkiej choroby wstał z łóżka i pomógł chłopcom
zwyciężyć w w bitwie o Plac Broni. Niestety ,zapłacił za to własnym
życiem.Umarł jako bochater ,ocalił własny honor i i bardzo ważne
miejsce jakim dla chłopców była ich siedziba..Gdy Feri Acz chcial przyjąćć nemeczka do Czerwonoskorych Ten odmówil mowiac ze woli zginąc niz zostac zdrajca tak jak Gereb. Nemeczek do końca swojego życia pozostał wierny placu. Nawet ciężko chory, w wysokiej gorączce pojawił się na placuby bronić ojczyznę. To właśnie jemu chłopcy w pełni zawdzięczają wygranie bitwy.

Ernest Nemeczek to bardzo pozytywna postać. Z zainteresowaniem czytałam jego przygody. Bardzo chciałabym poznać go osobiście. Myślę że szybko byśmy się dogadali i zostali byśmy prawdziwymi przyjaciółmi.


Zrodło : Ksiazka "Chlopcy Z Placu Broni"

Prosze o najj ;** xDD
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-15T19:37:02+01:00
Ernest Nemeczek był jedynym szeregowcem w grupie chłopców z Placu Broni. Miał on jedenaście lat. Był to mały, jasnowłosy chłopiec, który pochodził z ubogiej rodziny. Jego duże, niebieskie oczy często były przepełnione łzami.

Nemeczek był bardzo wesołym i serdecznym chłopcem. Chętnie wykonywał rozkazy innych, ponieważ wiedział że należy to do jego obowiązków. Bohater nie był nieśmiały i uległy, miał swój honor i ambicję. Jego pięknymi cechami były odwaga i niezłomność. Traktował plac jako swoją ojczyznę. Nie bał się pójść samotnie do Ogrodu Botanicznego i ujawnić się Czerwonoskórym mówiąć, że chłopcu z Placu Broni nie są tchórzliwi i są w nich odważni. Nemeczek nie mógł wytrzymać i chiał im udowodnić że jest odważny.Gdy Feri Acz za jego odwagę chciał przyjąc go do Czerwonoskórych, odmówił mówiąć że woli zginąć niż zostać zdrajcą tak jak Gereb. Swoim postępowaniem udowodnił że jest prawdziwym mężczyzną. Nemeczek do końca swojego życia pozostał wierny placu. Nawet ciężko chory, w wysokiej gorączce pojawił się na placuby bronić ojczyznę. To właśnie jemu chłopcy w pełni zawdzięczają wygranie bitwy.

Ernest Nemeczek to bardzo pozytywna postać. Z zainteresowaniem czytałam jego przygody. Bardzo chciałabym poznać go osobiście. Myślę że szybko byśmy się dogadali i zostali byśmy prawdziwymi przyjaciółmi.

Licze na max punkcików :)
3 5 3