1.Przetłumacz tekst na język polski.

My working day starts very early.From Monday to Friday I get up at half past three and I have a shower and a cup of coffee.I usually leave the house at ten past four because the car always arrives a few minutes early.I get to the studio at about five o'clock and start work.Wide Awake Britain starts at seven o'clock and finishes at nine o'clock.Then I leave the studio at quarter past ten.After that, I get home at three o'clock.A woman helps me with the housework and the ironing.I read the newspaper and do some work.Then my husband gets home at half past five in the afternoon and I cook dinner.We stay at home in the evening.We don't go out because I go to bed very early.We usually watch television and then I go to bed at half past eight.I'm usually asleep by nine o'clock.At weekends I don't get up until ten o'clock.In the evening, we often see some friends or go to the cinema.But I'm always up early again on Monday morning.Proszę o przetłumaczenie tego tekstu na jęz. polski ;))

bardzo prosze o rozwiązanie tylko bardzo szybki bo potrzebne mi to ;DD

z góry serdeczne dzięki;)) ;]

2

Odpowiedzi

2010-01-15T19:56:05+01:00
Mój dzień pracy zaczyna się bardzo wcześnie.Od poniedziałku do piątku wstaję wpół do trzeciej i biorę prysznic i filiżanke kawy.I zwykle wychodzę z domu na dziesięć po czwartej ponieważ samochód zawsze pojawia się kilka minut wcześniej.I do studia około godziny piątej i rozpoczynam pracę.W Awake Brytanii rozpoczyna się o godzinie siódmej, a kończy się o godzinie dziewiątej. Potem opuszczam studio na piętnaście minut.Potem wracam do domu na trzecią .A kobieta pomaga mi w pracach domowych. czytam gazety i robię kilka prac.mój mąż dostaje domu o wpół do piątej po południu i gotuje obiad. pobyt w domu jest......Nikt wychodzi bo Ja idę do łóżka bardzo wcześnie.zazwyczaj oglądamy telewizję, a potem pójdę do łóżka o wpół do ośmej.I jestem zazwyczaj śpi przez godzina dziewiąta. W weekendy nie otrzymam aż godzina dziesiąta . Wieczorem, często widzimy się u znajomych lub przejdziemy się do kina.Ale jestem zawsze na początku jeszcze w poniedziałek rano. ( coś takiego z niektórych zdaniach jest chyba coś przekręcone, bo źle się tłumaczy...)
2010-01-15T19:59:05+01:00
Moja praca zaczyna się bardzo wcześnie. Od poniedziałku do piątku wstaję o wpół do 3 biore prysznic i pije kawę. zwyklę wychodzę z domu 10 minut przed 4 ponieważ samochód przyjeżdża kilka minut wcześniej. W studiu jestem o 5 i zaczynam pracę. Wide Awake Britain zaczyna o 7 a kończy o 9. Opuszczam studio kwadrans przed 10. Potem wracam do domu o godzinie 15. Kobieta pomaga mi w pracach domowych i prasowaniu. Czytam gazetę i robie coś. Zostajemy w domu wieczorem. Nigdzie nie wychodzimy ponieważ ja idę bardzo wcześnie spać. Zwykle oglądamy telewizję i o wpół do 9 idę spać. Jestem zazwyczaj śpiący przed godziną 9. W weekendy nie wstaje przed godziną 10. wieczorem, widujemy się z przyjaciółmi albo idziemy do kina. Ale ja zawsze wcześnie musze znowu wstać w Poniedziałek rano.

Jeśli pomogłam proszę o naj.