Odpowiedzi

2010-01-15T21:22:35+01:00
No więc tak:

W pewnym małym mieście mieszkała pewna dziewczyna o imieniu Sara. Miała cudownego chłopaka,który był jej wierny ale do miasteczka przyjechała nowa uczennica,która była bardzo sympatyczna i dosyć ładna.Chłopak Sary rzucił ją i pokochał tą drugą. Na szczęście w końcu dotarło do niego,że popełnił błąd i po wielu próbach poważnych rozmów z Sarą wrócił do niej.


Jak pomogłam to fajnie jak nie to trudno.Może mój pomysł zmotywuje Cię i rozwiniesz tą historię mi się źle pisze na kompie,więc napisałam to w skruconej wersjii
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-15T21:25:27+01:00
Adam to zwyczajny nastolatek. Chodzi do IIb, dobrze się uczy. Od niedawno do klasy doszła Klaudia - jego rówieśniczka. Adam od razu coś do niej poczuł. Próbował zagadać, wymyślał sytuację, żeby być z nią sam na sam. Nie chciał, aby jego kumple dowiedzieli się, że do niej zarywa. W końcu, gdy dostała 2 z biologi, powiedział, że może ją pouczyć. Zgodziła się. Zaczęli się spotykać. Jego kolega, Marcin, dowiedział się o tym. Pokłócili się. Adam i Klaudia poszli razem na studia, potem wzięli ślub. Adam jednak nie zrezygnował z kontaktów z Marcinem i dalej się przyjaźnią.

Myślę, że jest OK.
1 3 1