Odpowiedzi

2010-01-16T12:09:31+01:00
Miasto przyjazne dla wszystkich ludzi powinno być zadbane, żeby każdy to co chciał mógł znaleźć. Powinno być bez ludzi którzy nie mają kultury i nie umieją się zachować. Powinno mieć różne atrakcje turystyczne. Powinno być kolorowe, wesołe. Powinno być czyste, żeby pachło świeżym i przyjaznym powietrzem.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T12:09:56+01:00
Moim zdaniem miasto przyjazne dla wszystkich ludzi, musi być przede wszystkim niezanieczyszczone. W zanieczyszczonym mieście powietrze jest brudne co źle wpływa na nasz organizm. Powoduje to choroby płuc, serca itp. Ludzie odetchnęli by gdyby żyli w czystym mieście. Musi być tam również przyjaźnie. Nie może być wokół tylko ulice, jezdnie sklepy i samochody. Park czy las dobrze ludziom zrobi. Muszą być dobre sklepy ale nie same aleje obsadzone supermarketami. Place zabaw dla dzieci, przyjazne szkoły i przedszkola. I dobry prezydent miasta, który by dobrze zarządzał miastem. Może być gdzieś kino lub teatr dla rozrywki. Ogrody i ładne aleje i jezdnie idealne na wieczorne spacery.
2010-01-16T12:13:20+01:00
Misto te powinno być przyjazne przyrodzie jak i ludziom przybywajacym do niego. Ludzie mieszkajacy w nim powinni być otwarci i mili dla innych.
Powinien znajdować się tam równiez kościoł dla osób wierzących lub tych którzy chcą się nawrócić. W mieście wszyscy powinni być pomocni i chętni do współpracy z innymi.