1. Jesteś świadkiem procesów zachodzących na Ziemi przez setki milionów lat... Musisz je spisać w swoim zeszycie. Napisz też jak Ziemia będzie wyglądała w przyszłości...

Chodzi tutaj o opowiadania takie wymyślone trochę fikcji i trochę prawdy...

3

Odpowiedzi

2010-01-16T12:14:25+01:00
Ziemia w przyszłości bd pokryta lodem , ale bd ciepło . Auta nie bd miały opon , tylko specjale szyny do śliskich powierzchni . Ludzie bd poubierani we współczesne ubrania , ale bd one odstraszały różne owady . :P

a z tych bardziej prawdziwych to rozwinięcie rasy , zmiany klimatyczne , więcej kataklizmów
  • Użytkownik Zadane
2010-01-16T12:26:22+01:00
Ziemia z dnia na dzień się zmienia moim zdaniem na lepsze ponieważ są różnego rodzaju urządzenia do ochorny środowiska zakładane są rózne fundacje ochorny ziemi. Kilkadziesiąt lat temu tego nie było i tez nie było na xiemi źle , ponieważ , nie bylo sztucznych opakowan które ludzie teraz wyrzucają gdzie popadnie , spalin które zatruwają srodowisko itp.
Ziemia za kilkadziesiat lat bedzie wygladała jakby była sterowana przez maszyny , beda nowe smieszne urzadzenia , latajace samochody itp.
Najlepsza Odpowiedź!
  • Zawi
  • Rozwiązujący
2010-01-16T12:30:24+01:00
W naszych czasach dzieją się różne kataklizmy nie tylko w Europie jak i na całym świecie. Do największych naturalnych kataklizmów zaliczamy przede wszystkim: fale oceaniczne np.Tsunami, trzęsienia ziemi które miało miejsce parę dni temu w Haitii itp, ( spadanie meteorytów )-wybuchy wulkanów - które wieki wieków lat tamu spowodowało wyginięcie dinozaurów, wiatr jak i również trąby powietrzne. Moim zdaniem w przyszłości w dalszym ciągu nie będzie można uniknąć nieszczęść spowodowanych przez matkę naturę. W dniu dzisiejszym powoduje się " globalne ocieplenie " które dzięki podwyższonej ampitudy rocznej powoduje stapiania się lodowców i lądolodów. Za parę milionów/tysięcy lat jak podają wiadomości Grenlandia i tereny pokryte lodowcem będą roztopione. Za czym idzie podwyższenie się poziomu morza i zatopienie lądu np. Holandii która leży blisko morza. Być może za te kilka milionów lat ziemia nie będzie istnieć.

Ziemia w niedalekiej przyszłości zmieni się na lepsze. Będzie mniej spalin ( smoku np. w Chinach ). Więcej świeżego powietrza dzięki lepszej technologii. Samochody będą bez spalinowe. Ludzi zastąpią zmechanizowane roboty. Wiele innych rzeczy będzie łatwiejsze i prostsze w użyciu.
1 5 1