Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T12:23:22+01:00

Droga Bello!!!
W tym liscie chcę opowiedzieć o swojej przemianie na dobre. Po przybyciu do mnie trzech duchów zrozumiałem, że pieniadze nie są najważniejsze w życiu człowieka, lecz miłośc do bliskich odgrywa w nim główną rolę. Zmieniłem się
i sądze, że z każdą chwilą staje się coraz lepszym człowiekiem. Przestało mi zależeć tylko na pieniądzach. Jestem całkiem inną osobą. Proszę cię z całego serca o spotkanie i wybaczenie mi największego błędu w moim życiu. Chciałbym aby było jak dawniej.
PS.Proszę odpisz.
Scroog'e.
5 2 5
2010-01-16T12:35:55+01:00
Miejsce, data

Droga Bello!

Na początku mojego listu chciałbym Cię serdecznie pozdrowić i poprosić, abyś przeczytała w całości tą korespondencje ode mnie.
Wiem, że możesz być na mnie w dalszym ciągu obrażona, a nawet mnie nienawidzić. Mimo tego, zdobyłem się na odwagę i piszę do Ciebie, najukochańsza po to, aby prosić Cię o wybaczenie. W przeszłości popełniłem wiele błędów, które teraz chciałbym naprawić: byłem zgorzchniały, oziębły, skąpy i zły na cały świat. Z dobrego, szczodrego człowieka, w jednej chwili przemieniłem się w istnego materialistę. Były dla mnie ważne tylko pieniądze i nic więcej. Myślę, że doprowadziły mnie do tego przeżycia z dzieciństwa. Wiesz Bello, że w domu rodzinnym nie było mi łatwo. Tak naprawde, to można powiedzieć, że nawet w nim nie mieszkałem. Od dziecka przebywałem w internacie. Nawet Święta Bożego Narodzenia spędzałem samotnie w tych zimnych czterech ścianach, bez jakiegokolwiek wsparcia i życzeń od rodziny. Możesz pomyśleć, że użalam się nad sobą, ale naprawdę tak było i czuje to do tej pory.
Na szczęście zmieniłem się. Teraz ciśnie się na usta pytanie: dlaczego? Pod kierunkiem kogo? Nawet jakbym Ci powiedział, to i tak byś nie uwierzyła. Jestem teraz zupełnie nowym człowiekiem: szczodrym, dobrym, pełnym życia, naprawiającym zło, które do tej pory uczyniłem.
W związku z powyższym, proszę Cię Bello o spotkanie, w którym jeszcze raz dokładnie wyjaśnię Ci powody mojego postępowania. Powiem Ci również, co skłoniło mnie do zmiany postępowania i stylu życia, ponieważ jest to historia nieprawdopodobna.
Ślę serdeczne pozdrowienia i życzę dużo zdrowia i zadowolenia. Do zobaczenia.

Ebenezer Scrooge
9 3 9