Odpowiedzi

2010-01-16T13:10:58+01:00
Swoje umiejętności należy rozwijać, ponieważ gdyby się ich nie rozzwijało to by było się głupim człowiekiem. Gdybyśmy na przykład nie poszli do szskoły to byśmy nie uymieli czytać, liczyć, pisać i rysować. Lecz gdy poszliśmy do szkoły to wiemy dużo rzeczy i sie rozwijamy. Gdy jesteśmy bardzo dobrze rozwinięci to możemy mieć dobrą pracę w przyszłości i dużo byśmy zarabiali więc byśmy mieli duży dom i byśmy mogli spełniać nasze marzenia. Również gdy się rozwijamy to pokazujemy dobry przykład rówieśnikom i wszyscy nas lubią i jeste śmy szanowani, a dzieci które się nie rozwijają nie pokazują dobrego przykładu, mają mało kolegów i koleżanek a dfo tego rodzice tej osoby może się bardzo złościć.
13 2 13
2010-01-16T13:13:57+01:00
Poniewaz rozwijając swoje umiejętności kształtujemy swoja osobowość.Poznajemy swoje mocny strony i słabe.
Kolejnym argumentem jest fakt ze kształcąc swe umiejetności rozwijamy wyobraźnie,mamy wlasne poglądy na różne sprawy w zyciu.potrafimy wykazać sie wiedzą z dziedziny którą dobrze znamy i interesujemy sie nią.
Ostatnim niezbednym argumentem popierajacym tekze jest to,że dzieki zainteresowaniu nie tracimy bezużytecznie czasu!! Sprawia to człowiekowi wiele satysfakcji. Może tę się przekonać na ile go tak naprawdę stać. Rozwijanie swoich umiejętności wymaga wysiłku, ale zawsze przynosi efekty. Można się nimi pochwalić wśród ludzi, o podobnych zainteresowaniach. Pomaga to realizować swoje marzenia. Ktoś taki ma z tego same korzyści.
Podsumowójąc sądze,że należy rozwijać swe umiejetności.dzieki nim poznajemy świat oraz samego siebie!!
13 4 13