Odpowiedzi

2010-01-16T22:51:03+01:00
1.Wracając do domu,Ania,która mieszka na ulicy Kolorowej, spotkała Ewelinę i poszły do domu, ponieważ musiały poważnie porozmawiać.
2.Ja i Kasia, która przeprowadziła się tutaj z Warszawy, przygotowujemy się pilnie do egzaminu gimnazjalnego, dlatego aby zdać go najlepiej.
3.Julia oraz Arek, który ma strasznie rude włosy, oglądali wspólnie film o innej cywilizacji, ponieważ strasznie interesuje ich ten temat.
4.Wujek Staszek i ciocia Zyta, która ma delikatny głos, przyszli do nas na obiad, jednak ciocia źle się poczuła, dlatego też musieli wracać do domu.
5.Bartek i Adam, który bardzo lubi książki przygodowe, oglądali ekranizację Władcy Pierścieni, gdy mama zawołała ich na kolację.
6.Ela i Justyna, która jest wolontariuszką PCK, zbierały fundusze w czasie akcji WOśP, ponieważ bardzo lubią pomagać innym.
7.Stojąc na przystanku, Jacek, który mieszka tuż obok, przypomniał sobie, że nie wziąć stroju na w-f, dlatego też pobiegł szybko do domu.
8.Nasturcje, które kwitną w lato, stoją na parapecie.
9.Julka i Asia, które siedziały razem w ławce od podstawówki, właśnie pokłóciły się, dlatego też rozsiadły się już na zawsze.
10.Patrycja, która jest bardzo dobrą uczennicą, siedziała zestresowana przed klasą, gdyż bardzo bała się dzisiejszej lekcji chemii.

Mam nadzieję, że dobre są te zdania... ;-)
13 4 13