Napisz za co kochasz swoją mamę tak mocno i dlaczego i na czym polega jej wyjątkowość. tylko to musi być tak ładnie napisane,tak wzruszająco i w miare długie..żeby każdego to poruszyło błagam was pomóżcie!!!;((( to mi jest straaaaaasznie potrzebne no...:*****:(

POZDR.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T16:05:21+01:00
Mama! Jest to pierwsze slowo kazdego malego dziecka. Juz od urodzenia odgrywa ona w naszym zyciu najwazniejsza role. To mama nosi nas 9 miesiecy pod wlasnym sercem, to mama karmi nas wlasna piersia. To mama jest w ciagu dnia lekarzem, nauczycielem, krawcowa, kucharka w jednej osobie. pociesza nas gdy cierpimy, ociera lzy gdy placzemy, cieszy sie z nami gdy jestesmy szczesliwi. Szczesliwe sa te osoby ktore moga powiedziec ze ich najlepszym przyjacielem jest ich matka. ja wlasnie moge tak powiedziec i dlatego na tym polega jej wyjatkowosc. rozumie mnie i wyslucha gdy tego potrzebuje. Kocham mame za jej dobro, za jej laskawe slowa i czule spojzenia kocham ja za to ze dala i daje mi tyle milosci. Zawsze znajduje w jej ramionach ostoje i ukojenie. kocham moja mame za to ze jest.
4 4 4
2010-01-16T16:12:12+01:00
Kocham moją mame za to, ze opiekuje sie mną zawsze mi pomaga i moge sie jej wyrzalic w karzdej sytuacji. Nie raz da mi kare ale wiem ze to dlatego za mnie kocha i sie o mnie martwi. Moja mama nie pozwala mi siedzieć cały dzień przy komouterzae i wracać do domu o 11 ale to dlatego ze chce zebym wyrosła no dojżała osobe a nie taką pustaczke jak moi koledzy.
5 4 5