Odpowiedzi

2010-01-16T16:35:37+01:00
"WESOŁA NOWINA"

W ostatnim dniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia w (i tu podasz nazwę szkoły), jak co roku, zostały wystawione jasełka. Przedstawienie przygotowała młodzież z różnych klas pod kierunkiem księdza X.Y. Występ rozpoczął się od świątecznej piosenki "Jest taki dzień" przy akompaniamencie gitary. Zaprezentowane scenki w sposób bardzo czytelny pokazywały, w czym możemy dostrzec miłość Matki Boskiej do każdego człowieka: młodego, zagubionego buntownika i bogatego biznesmena, do ludzi sprzed wieków i don nas, mieszkańców Globu XXI wieku. Przez całe przedstawienie przewijały się te znane i te mniej popularne kolędy, wykonywane przez chórek uczennic z (tu nazwa szkoły). Na zakończenie programu społeczność szkolna symbolicznie podzieliła się opłatkiem.
2010-01-16T17:15:57+01:00
Jasełka, które odbyły się 20.12.2009 roku przedstawili uczniowie z klas 2 i 3 w szkole podstawowej nr 3 w Warszawie. Wszystko zaczęło się o 12.20 gdy zebrali się wszyscy goście, nauczyciele i uczniowie.
Na największe oklaski zasługują 3 królowie, którzy mieli wspaniałe przebrania i pięknie wyrażali swoje uczucia. Wszyscy byli zachwyceni występem, a uczniowie dostali gorące brawa.
Myślę, że każda osoba grająca jakąś postać zrobiła to wspaniale i naprawdę zasługuje na duże brawa.