Look .This is my house. it not very big but Ilike it very much.In my house I ve git four rooms.In my living room there is a sofa,a table and four chairs.There is a lamp above the table . The tv is opposite the sofa.Oh ,and my bike is behind the sofa.This is bedroom .It is very tidy.Next to my bed there is a big armchair.I ve got lots of plants in my bedroom.Come into my kichen .It a bit messy today .This is my new fridge ,and these are my old cupboards.The clock is between the fridge and the cupboard.Pst!This is my bathroom .It very small.Just a shower,a toilet and a mirror on the wall.Prosze o przetłumaczenie na język polski

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-16T16:56:11+01:00
Patrz. To jest mój dom. Nie jest duży, ale bardzo go lubię. W moim domu mam 4 pokoje. W salonie jest sofa, stól i 4 krzesła. Nad stołem wisi lampa. Telewizor jest na przeciwko sofy. Oh, a i mój rower jest za sofą. To jest sypialnia. Jest bardzo czysta. Obok mojego łóżka jest duży fotel. Mam dużo roślin w mojej sypialni. Chodźmy do kuchni. Jest trochę brudna dzisiaj. To jest moja nowa lodówka, a to są moje stare szafki kuchenne. Zegar jest pomiędzy lodówką a szafką. Pst! To jest moja łazienka. Jest bardzo mała. Tylko prysznic, toaleta i lustro na ścianie.
1 5 1
2010-01-16T17:00:37+01:00
Patrz.to jest mój dom.nie jest bardzo duży ale bardzo go lubię.w domu mam 4 pokoje.w salonie jest sofa stół i 4 krzesła. nad stołem jest lampa.telewizor jest naprzeciwko stołu.a mój rower jest za sofą.to jest sypialnia.jest bardzo czysta.przy łóżku znajduje się duzy fotel.mam wiele roślin w swoim pokoju.chodźmy do kuchni.
jest tu dzisiaj brudno.to jest moja nowa lodówka i to moje stare szafki.zegar jest pomiedzy lodówką i szafką.pst to jest moja łaźienka.bardzo mała.jest tylko prysznic,toaleta i lustro na ścianie.